Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Mogę do tego moda dograć celowniki gnomussa oraz dynamiczny hud z widokiem z wnętrza maski? Obejdzie się bez konfliktów między modami?

 

PS. Przy próbie pobrania plików z pierwszego linku, mój pakiet zabezpieczający ostrzega przeciwko potencjalnie niebezpiecznya aplikacja.

Edytowane przez FairFight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, czy grając w OGSM 1.8 CE ze spolszczeniem można bezproblemowo ukończyć moda, czy jednak niezbędne jest dorzucenie wersji CF czyli tych 4 patchy plus update-u spolszczenia.

Pytam bo jak wrzuciłem całość to nie za bardzo chciało się uruchomić (bug trap, na razie nie mam jak sprawdzić z czym był problem, instalowałem na innym kompie). Sama wersja CE ze spolszczeniem uruchomiła się bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, po dograniu spolszczenia gra mi się nie wczytuje od razu wywala do pulpitu. Po dograniu fixa gamedata zaczyna wczytywać grę i pod koniec wywala do pulpitu. Ma ktoś jakieś pomysły? Przed wrzuceniem spolszczenia sprawdzałem i normalnie odpalała się i wczytywało(menu miałem po polsku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę do tego moda dograć celowniki gnomussa oraz dynamiczny hud z widokiem z wnętrza maski? Obejdzie się bez konfliktów między modami?

 

PS. Przy próbie pobrania plików z pierwszego linku, mój pakiet zabezpieczający ostrzega przeciwko potencjalnie niebezpiecznya aplikacja.

Dodanie tekstów celowników nie powinno stanowić problemu, hud z wnętrzem maski równiez chyba że ten mod posiada podobny. Żadna aplikacja nie jest zawirusowana. Testowane na płatnym avaście.

 

Mam pytanie, po dograniu spolszczenia gra mi się nie wczytuje od razu wywala do pulpitu. Po dograniu fixa gamedata zaczyna wczytywać grę i pod koniec wywala do pulpitu. Ma ktoś jakieś pomysły? Przed wrzuceniem spolszczenia sprawdzałem i normalnie odpalała się i wczytywało(menu miałem po polsku)

Może nastąpiła niezgodność skryptów, miałeś coś innego zainstalowane przed wrzuceniem spolszczenia?

 

Teraz, gdzie jest link do pełnego moda? Pierwszy link to link do pliku 1,5mb, który w dodatku mój antywir uznaje za niebezpieczny, a ESET Smart Security 7 nie kłamie.

 

Pozdrawiam.

To chyba cały mod. Modów nie wrzuca sie w częściach. A mod ponownie uznany za bezpieczny, coś masz z antywirem ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój OGSM CE waży 239Kb spakowany, w nazwie ma build_010312, to już nie wiem czy mam dobrego czy nie.

Mój OGSM CE waży 239Kb spakowany, w nazwie ma build_010312, to już nie wiem czy mam dobrego czy nie.

Jeśli taki jest podany w linku to tak jest prawidłowy, a przynajmniej powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem i nie działa, mam ten błąd z xrnetserver.dll.

 

PS. To forum jest troszkę dziwne, nie mogę wklejać linków ani dodawać załączników, nie mogę cytować ani odpowiadać.... to coś z moją przeglądarką czy to forum ma usterki?

Edytowane przez FairFight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jest. Dobra jakoś to załatwię.

 

Ok, mam pare pytań ws. tego moda.

 

Primo: Czy ktoś zamierza jeszcze dokończyć spolszczenie bo jest kilka rzeczy (chociażby w PDA) nieprzetłumaczonych.

Secundo: Czy mogę do tego moda dorzucić faction comandera?

Edytowane przez FairFight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do PerrytPL

Wgrywałem na czystą podstawę oryginalnego CS z patchem 1.5.10., żadnych plików z wcześniejszymi z sevami nie było. Czy po nałożeniu moda na oryginalną grę powinno być wszystko po rosyjsku, bo ja po odpaleniu bez spolszczenia mam menu po polsku i dialogi  też są w języku Polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do PerrytPL

Wgrywałem na czystą podstawę oryginalnego CS z patchem 1.5.10., żadnych plików z wcześniejszymi z sevami nie było. Czy po nałożeniu moda na oryginalną grę powinno być wszystko po rosyjsku, bo ja po odpaleniu bez spolszczenia mam menu po polsku i dialogi  też są w języku Polskim.

Jeżeli wszystko ci działa z tym polskim to chyba jest ok. Możliwe że gdzieś pobrałeś pełną wersje moda ze spolszczeniem. Gamedataconfigstextpol jak jest sa tam pliki z dialogami z językiem polskim to znaczy że wszystko jest ok.

 

A jeżeli już masz wszystko polskie to nie wgyrywaj spolszczenia. Możliwe że gdy nakładasz inne spolszczenie, to jest ono niezgodne na zasadzie że nie jest kompletne lub zawiera inne skrypty. W takim wypadku jeżeli gra ci chodzi na PL to zostaw w spokoju i graj ;)

Edytowane przez PerrytPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.