Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

GOGowa wersja Cienia jest firmowo spaczowana do 1.0006 i ma zarówno krajowe napisy, jak i "ejtisowy", kultowy głos Pana Mirka Utta :)

Z racji tego spaczowania do 1.0006, mody chodzące na 1.0004 mogę sobie chyba odpuścić... 

Skoro o grafice mowa, to np. Czyste Niebo Complete na mojej (pożal się Boże) Intel UHD 620, na dynamicznym (niepełnym) oświetleniu i wysokich (nie najwyższych) ustawieniach śmiga jak ta lala :)

Zrobiłem zaś eksperyment i Autumn Aurora 2 do Cienia,  na oświetleniu statycznym, bez rozmycia i wysokich szczegółach chodzi nawet płynnie. Ale jakoś tak jest szaro, biuro i ponuro. A miała być złota czarnobylska jesień...  :)

Edytowane przez zygadełko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zygadełko daje się zrobić z wersji 1.0006 np 1.0004, poczytaj sobie o czymś takim jak downgrade patcha.

Ale w wersji GOGowej jest to chyba mocno utrudnione, a na polskiej wersji to już w ogóle. Mało info w necie.

Tu też.

Ps. No na oświetleniu statycznym to raczej tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zygadełko  Jest wyjście, ale wymaga trochę dobrych chęci i czasu.

Na forum są dostępne repacki podstawowych gier wstawione przez @Pirunvirsi . Ich zaletą jest to, że z nich możesz sobie poskładać podstawki albo rosyjskie, albo po doklejeniu dodatkowych części, podstawki polskie.

Nie wiem jak teraz tam jest zrobiona podstawka CCz, ale kiedy ja ją pobrałem, była w wersji v.1.0004 i miała patche w formie gamedata do podwyższania wersji.

Pobierz te repacki ( każda podstawka w środku jest oddzielnie ) i zrób sobie te, które na początek będą Ci najbardziej potrzebne.

Tylko nie stawiaj modów na te poskładane podstawki. Niech będą "świętymi krowami". Aby na nich postawić moda, zrób ich kopię, zmień jej nazwę na nazwę moda i dopiero uzupełnij o mod. Skrót od silnika na pulpit i gramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Was pomęczę chwilkę...

Jako, że jestem za cienki w uszach na to by cofnąć GOGową wersję Cienia z 1.0006 do 1.0004, wpadłem na coś innego. Co sądzicie o modzie (grze) Lost Alpha? W necie czytałem bardzo skrajne opinie zarówno za jak i przeciw. 

Jeśli warto, to skąd najlepiej pobrać stabilną i spolszczoną wersję? Czy instalacja jest skomplikowana? 

Dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zygadełko napisał:

Jeszcze Was pomęczę chwilkę...

Jako, że jestem za cienki w uszach na to by cofnąć GOGową wersję Cienia z 1.0006 do 1.0004, wpadłem na coś innego. Co sądzicie o modzie (grze) Lost Alpha? W necie czytałem bardzo skrajne opinie zarówno za jak i przeciw. 

Jeśli warto, to skąd najlepiej pobrać stabilną i spolszczoną wersję? Czy instalacja jest skomplikowana? 

Dziękuję:)

Also jak naprawde juz nie umiesz usuwać plikow to eystarczy je nadmienić w glownym folderze i wszystko będzie cacy 

Link do 1004 znajdziesz na forum, wystarczy wpisać "degradacja patcha" 

@Tom3kb dzięki za rade dziś wieczorem ogarne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zygadełko jak chcesz grać w mody po polsku to gdzie masz szukać jak nie tutaj.

Te główne mody mają swoje działy to łatwo znaleźć chyba? A jak nie to zawsze możesz tytuł wpisać w forumową szukajkę to znajdziesz.

Co do Lost Alpha to tylko w ostatnią rozbudowaną wersję warto pograć. Choć nie jestem wielkim fanem to i tak dałbym 7/10 i ma swój klimat.

A na poprzedniej stronie dałem ci linka do postu z paroma samodzielnymi modami jak LA, zerknij sobie i np obczaj też Oblivion Lost Remake 2.5.

No i potem pisz w tematach odpowiednich modów.

LA DC ->

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.