Jump to content

Co z ABC Inferno


Recommended Posts

Czytałem w kilku miejscach o modzie ABC INFERNO. I zauważyłem, że może być interesujący. Działa chyba na SHoC ale pewny nie jestem no i mam takie pytanie jest on może gdzieś spolszczony czy ogólnie nie trzeba go spolszczać w co wątpię bo jest podobno dość duży.

Link to comment
Share on other sites

A wiesz może z jaką wersją to działa no i jeżeli jest to ogólnie działający po polsku mod to może jak masz chwile to przetłumacz jego opis i wstaw go na stronę jak to się dzieje z innymi. Ja jednak za słabo znam angielski żeby się porywać na takie rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj możesz zobaczyć screeny: http://stalker.filefront.com/file/ABC_INFERNO;84144 Tutaj jest do pobrania w wersji pl.: http://rapidshare.com/files/85479352/ABC_INFERNO_PL.rar Jeśli jest coś nie tak bo nie mam czasu sprawdzać to zapewne Elvis zrobi poprawkę...potrzebny patch 1.0004.Mod charakteryzuje się uciążliwością zombiaków,a spotkamy w nim znane z Priboia chimery,oraz inne nie wykorzystane w pierwowzorze gry stwory.Do tego dochodzą nowe bronie i pancerze...o ile wiem wersja pl. jest w miarę stabilna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity