Jump to content

Najstraszniejsze momenty w grze.


Wilk
 Share

Recommended Posts

Tu opisujcie najstraszniejsze momenty w grze.Oto moje ,,przeżycie'':Wchodzę do labolatorium X18 czy jakieś tam nie pamiętam dokładnie w każdym razie wchodzę i myślę sobie ,,szybko to zrobię''i wtedy serce podskoczyło mi do gardła ściana po prawej się zawaliła i przestraszyłem się jak nigdy!I co gorsza wyskoczył mi jakiś potwór i death...normalnie myślałem że zawału dostanę!!!Dobra teraz wy.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Ja swój najstraszniejszy moment miałem w Dolinie Mroku. Wybijałem bandytów i został ostatni, tylko nie wiedziałem gdzie. Miałem na PDA że 1 osoba się gdzieś w pobliżu znajduje, no więc szukam szukam, i idę sobie po jakimś korytarzu a tu zza winkla wyskakuje ten jeden i zaczyna strzelać, oczywiście poległem gdyż nie opanowałem emocji i byłem w szoku. Tak się mówi lecz gdy się gra na słuchawkach wokół nic nie słychać tylko tą muzyczkę to robi wrażenie taka sytuacja ^^.

Link to comment
Share on other sites

Co tu uzasadniac. Jak dla mnie najbardziej klimatyczne miejsca to labolatoria. Niby nic nowego tam niema, a caly czas trzymaly mnie w napieciu. Za pierwszym razem jak zwiedzalem laba w dolinie mroku troche sie balem co takie bedzie w srodku. Wyobraznia pracuje na pelnych obrotach. ;)

[ Komentarz dodany przez: Elvis Scatter: Wto 06 Paź, 2009 ]

No i w ten sposób. Od razu wypowiedź nabiera kolorów.

Link to comment
Share on other sites

Ta pijawka już kilka razy mnie zabiła w Czerwonym lesie.

Ta pukawka dwuręczna RP-74 czy jakoś tak bardzo dobrze się sprawdza na takie momenty.

Raz na jakimś modzie miałem starcie w wiosce pijawek z oszałamiająca ilością stworów wśród nich Kontroler, Pijawki, ten co tak tupie nie pamiętam nazwy i drobnica jak dziki ale prawie wszystkie rodzaje. Portki całe zafajdane cały mag poszedł ale wyszedłem cały choć z Egzo zostały strzępy.

A co do normalnej gry to laboratoria i wyskakujące snorki to jest niezłe.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze ja miałem kilka najstraszniejszych momentów w grze. Szczególnie w labkach te straszne odgłosy , albo skrywający się mutant, który nagle atakuje albo jak stalkerzy mnie atakowali i wychodzlili znienacka. Ale najbardziej hardkorowe momenty były w wiosce pijawek .Jeśli chce się poczuć najstrzaniejsze momenty to najlepiej grać 1 raz, bo potem już jesteś przygotowany na takie coś, ale nawet podczas 2 grania czasami czychają na nas niespodzianki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Najlepszy momentem jak dla mnie była Pijaka w Agropromie. Żołnierz w krzakach w Kordonie :-? oraz jak nie usłyszałem nibyolbrzyma w laboratorium x18. Kurczę idę sobie na wprost do ciała naukowca a tu bum, obracam kamerę a tam stwór ... Tak się strachu najadłem że kolacji nie trzeba było. A i jeszcze te dźwięki nie raz jak by coś waliło w drzwi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Gdy , pierwszy raz schodziłem do podziemi i wyszedłem z klatki usłyszałem okrutny ryk spojrzałem w lewo i nagle pokazała mi się pijawka pociągłe za spust AKM i mało co nie spadłem z krzesła , jeszcze z dobre kilka minut miałem drgawki . Wszystko to działo się w ułamku sekundy . Ostatnio tak się przestraszyłem gdy zobaczyłem Alme w FEAR podczas schodzenia po drabince ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja najstraszniejszy moment miałem gdy jestem na wysypisku i idę przy tym jakby przystanku co jest po prawo od tych hangarów patrzę a na tej mapce pokazuje że gdzieś jest jeden cel,odwracam się a tu snork na mnie wskakuje od tyłu ja już chcę strzelać a tu mi komputer siada :D.Okazało się że wyłączyli prąd,jakaś awaria.Serce mi waliło jak Stalkerowi gdy krwawi.W tym momencie gdy sie wyłączył poczułem dosłownie to samo tak jakby z tyłu zaraz miał na mnie wskoczyć snork.

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie cała seria stalkera nie jest w ogóle straszna, nawet gdy schodziłem do podziemi Agropromu i wyskoczyła na mnie pijawka to się nie przestraszyłem za bardzo. Co innego np. taka Penumbra czy Amniestia gdzie ma się ciągłe poczucie że coś jest za twoimi plecami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity