Skocz do zawartości

Najstraszniejsze momenty w grze.


Rekomendowane odpowiedzi

Tu opisujcie najstraszniejsze momenty w grze.Oto moje ,,przeżycie'':Wchodzę do labolatorium X18 czy jakieś tam nie pamiętam dokładnie w każdym razie wchodzę i myślę sobie ,,szybko to zrobię''i wtedy serce podskoczyło mi do gardła ściana po prawej się zawaliła i przestraszyłem się jak nigdy!I co gorsza wyskoczył mi jakiś potwór i death...normalnie myślałem że zawału dostanę!!!Dobra teraz wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja swój najstraszniejszy moment miałem w Dolinie Mroku. Wybijałem bandytów i został ostatni, tylko nie wiedziałem gdzie. Miałem na PDA że 1 osoba się gdzieś w pobliżu znajduje, no więc szukam szukam, i idę sobie po jakimś korytarzu a tu zza winkla wyskakuje ten jeden i zaczyna strzelać, oczywiście poległem gdyż nie opanowałem emocji i byłem w szoku. Tak się mówi lecz gdy się gra na słuchawkach wokół nic nie słychać tylko tą muzyczkę to robi wrażenie taka sytuacja ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu uzasadniac. Jak dla mnie najbardziej klimatyczne miejsca to labolatoria. Niby nic nowego tam niema, a caly czas trzymaly mnie w napieciu. Za pierwszym razem jak zwiedzalem laba w dolinie mroku troche sie balem co takie bedzie w srodku. Wyobraznia pracuje na pelnych obrotach. ;)

[ Komentarz dodany przez: Elvis Scatter: Wto 06 Paź, 2009 ]

No i w ten sposób. Od razu wypowiedź nabiera kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pijawka już kilka razy mnie zabiła w Czerwonym lesie.

Ta pukawka dwuręczna RP-74 czy jakoś tak bardzo dobrze się sprawdza na takie momenty.

Raz na jakimś modzie miałem starcie w wiosce pijawek z oszałamiająca ilością stworów wśród nich Kontroler, Pijawki, ten co tak tupie nie pamiętam nazwy i drobnica jak dziki ale prawie wszystkie rodzaje. Portki całe zafajdane cały mag poszedł ale wyszedłem cały choć z Egzo zostały strzępy.

A co do normalnej gry to laboratoria i wyskakujące snorki to jest niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ja miałem kilka najstraszniejszych momentów w grze. Szczególnie w labkach te straszne odgłosy , albo skrywający się mutant, który nagle atakuje albo jak stalkerzy mnie atakowali i wychodzlili znienacka. Ale najbardziej hardkorowe momenty były w wiosce pijawek .Jeśli chce się poczuć najstrzaniejsze momenty to najlepiej grać 1 raz, bo potem już jesteś przygotowany na takie coś, ale nawet podczas 2 grania czasami czychają na nas niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Najlepszy momentem jak dla mnie była Pijaka w Agropromie. Żołnierz w krzakach w Kordonie :-? oraz jak nie usłyszałem nibyolbrzyma w laboratorium x18. Kurczę idę sobie na wprost do ciała naukowca a tu bum, obracam kamerę a tam stwór ... Tak się strachu najadłem że kolacji nie trzeba było. A i jeszcze te dźwięki nie raz jak by coś waliło w drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Gdy , pierwszy raz schodziłem do podziemi i wyszedłem z klatki usłyszałem okrutny ryk spojrzałem w lewo i nagle pokazała mi się pijawka pociągłe za spust AKM i mało co nie spadłem z krzesła , jeszcze z dobre kilka minut miałem drgawki . Wszystko to działo się w ułamku sekundy . Ostatnio tak się przestraszyłem gdy zobaczyłem Alme w FEAR podczas schodzenia po drabince ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja najstraszniejszy moment miałem gdy jestem na wysypisku i idę przy tym jakby przystanku co jest po prawo od tych hangarów patrzę a na tej mapce pokazuje że gdzieś jest jeden cel,odwracam się a tu snork na mnie wskakuje od tyłu ja już chcę strzelać a tu mi komputer siada :D.Okazało się że wyłączyli prąd,jakaś awaria.Serce mi waliło jak Stalkerowi gdy krwawi.W tym momencie gdy sie wyłączył poczułem dosłownie to samo tak jakby z tyłu zaraz miał na mnie wskoczyć snork.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.