Skocz do zawartości

Najstraszniejsze momenty w grze.


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ten mutant z tego labolatorium był dla mnie najbardziej straszny a do tego jeszcze jak mi tak zza pleców z zaskoczenia wyskoczył jak się odwracałaem to po prostu było strasznie   :D

I śmiesznoje i strasznoje jak mawiają Bracia Rosjanie. ;-) Strasznie bo strasznie a śmiesznie to jak byście usłyszeli moją reakcję na opisywany atak. Nie dość że pupę ;-) poderwałem to jeszcze wiązanka tłusta przy okazji. Ech! Któryś z Kolegów na forum ma w stopce coś w podobie: "Stalker - jedyna słuszna gra" Czy faktycznie "jedyna" no może nie do końca ale moc jest :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem stracha daaawno temu. Ale pamiętam do dzisiaj że od stalkera miałem spokój na miesiąc. Ryki i takie efekty z x18 i x16. Pamiętam że grałem razem z kolegą. Kolega zabijał potwory bo lubił takie miejsca a ja walczyłem z ludźmi. Aż się łezka w oku kręci. Wspaniałe czasy. Być może kiedyś wrócą.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. To mój pierwszy post na tym forum :)

Straszne momenty??

- każde spotkanie (kontrolowane czy nie) z pijawkami.

- podziemia Agropromu: pierwsze spotkanie pijawą.... Po prostu gacie na zmiane i więcej nie trzeba pisać...

- lab X18: dźwiękiodgłosy miazga. Srakę w gaciach miałem już na wejściu + snorki, nibyolbrzym.

A dalej to słabo niestety. X16 w ogóle nie było straszne choć Jantar to bardzo klimatyczna lokacja.

Edytowane przez Logic
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niewątpliwie najstraszniejszym momentem dla wielu z nas była wizyta w lab X18 oraz bliskie spotkania z jego mieszkańcami. I te dźwięki spadających rur. Brrr...

Na Oblivion Lost to jeszcze straszniej. Tam to w X18 w cholerę różnorodnych mutantów. A na schodach na dolne kondygnacje to miałem taki kontratak tego wszystkiego, chyba osiem magazynków kałasza w to poszło. Pełne gacie jak nic. Myślałem, że to koniec, że nie ujrzę już dnia w Zonie. Taa, to było coś...

Polecam moda Oblivion Lost do ShoC, naprawdę mocna rzecz.

A no i oczywiście pijawka w podziemiach Agropromu. Po pierwszym spotkaniu z nią (które było de facto pierwszym moim spotkaniem z Wampirem Zony w serii S.T.A.L.K.E.R.) nie zabiłem jej, tylko zwiewałem ile sił w nogach za siebie - do wyjścia z podziemi. W sekundzie pojawienia się Pijawki wypadła mi mysz z ręki. Nie ma to jak S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla :) . Inne części też wymiatają, ale tak mocno to bałem się tylko w ShoC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

@DuzySiuraq Przecież na filmie to Agroprom a nie podziemne laboratoria...:D

A jak o mnie chodzi to nienawidzę tych wstrętnych,  wielkich pająków które występują w  modach R.E.B.O.R.N. :biggrin: A laboratoria i kilka mutantów? E tam... Stalkerowi takie rzeczy nie straszne:biggrin:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W OP-2 i OP 2.1 nie są one takie straszne, bo są małe:)

W modach Reborn "mały" pająk jest dużo większy niż te w OP.... A te żółte matki to w ogóle przegięcie moim skromnym zdaniem.

Najpierw grałem w reborna póżniej w OP, i te dzwieki pozostały mi w głowie. W OP nie takie straszne te pająki, ale dżwięki te same, i na ten dżwięk dostaję ciarek na plecach, bo mi się te kreatury z Rebornów po nocach śniły:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, kiedy z jakimś nowo wprowadzonym mutantem zetknąłem się po raz pierwszy, robił na mnie wrażenie. Teraz, po latach gry i dziesiątkach modów, żadna "mutacja mutantów" nie robi już na mnie silnego wrażenia. Co najwyżej może mnie nieco w... (zdenerwować) spawn nawet zwykłych tuszkanów tuż przy nogach za plecami, w pomieszczeniu z którego dopiero co wyszedłem.  A natrafienie na pijawkę za zakrętem schodów? To przecież w modach już norma. Tylko można się czasem zastanowić skąd ta zaraza się wzięła, skoro tylko co, zrobiliśmy generalną czystkę. A teleportów żadnych nie uświadczysz.

 

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.