Jump to content

Ekwipunek


LordDino
 Share

Recommended Posts

Temat dotyczy CS i SHoC ale nie wiedziałem gdzie go umieścić więc ląduje tu. Każdy z nas grając na na bank swój ulubiony ekwipunek z którego najczęściej korzysta lub ewentualnie próbuje coś w nim ulepszać. Opisujemy obie gry bo w każdej ekwipunek jest oczywiste różny i nie opisujemy modów bo na za dużo czasem pozwalają. Zacznę od mojej skromnej osoby, a i porady sugestie jak rzeczy kompletować mile widziane. SHoC Pancerz: Wojskowy kombinezon pancerny Dlaczego?? Prawie tak dobry jak Egzo, a można w nim biegać , a na anomalie ustępuje tylko skafandrom i Sevie. Broń: z broni krótkiej zrezygnowałem bo to nie potrzebny balast a i tak nie wnoszą zbyt dużo. Oczywiście Vintorez do eliminacji humanoidów i na zmianę z ni Spass do eliminacji mutantów. Dlaczego?? Vintorez strzela w tej części lepiej niz SVD i szybciej jest po prostu uniwersalny jedynym mankamentem jest mały mag ale coś za coś. Spass to oczywiście przeciw mutantom nie ma słodszego momentu niż wpakowania porcji śrutu w mutka. CS Pancerze: na zmianę w zależności od potrzeb Egzo zrobiony na kulooodporność i Seva zrobiona na anomalie. Dlaczego?? Oba pancerze zwiększają nośność Egzo sam z siebie, a Seva z rozwijania wraz z artefaktami daje to nam spokojne noszenie całego majdanu bez zadyszki. Zastosowań chyba nie muszę wypisywać. Broń: po raz kolejny rezygnacja z broni krótkiej powody jak wyżej. Bronie używane To Spass, Gp 37 zrobiony na szybkostrzelność, oraz ostatnio SGi 5k zrobiony na snajperke. Do tego SVD ulepszony. Dlaczego:BO mamy całe zamieszanie ogarnięte. Przeciw mutantom SpaSS/GP (atut szybkostrzelność plus wbudowana luneta), pomieszczenia GP, rozwałka z dala SVD oraz dystans zwykły Sgi. A Sgi zmieniłem na ammo układu warszawskiego. Piszcie jak coś was interesuje piszcie również swoje propozycje może macie coś lepszego do zaproponowania.

Link to comment
Share on other sites

SoC Pancerz: Seva powinności. Bardzo dobrze chroni przed wszystkim, można w nim biegać i ładnie wygląda. ;) Broń: Beretta 92F, LR 300 z celownikiem i granatnikiem. CS Pancerz: Ciężki kombinezon powinności(ten podobny do wojskowego, zapomniałem jak się nazywa :D). Dobra ochrona i fajny wygląd. Broń: Beretta 92F, SPAS 12, SVD Dragunov - spas na mutki, SVD na stalkerów a z Beretty lubię postrzelać do słabszych przeciwników.

Link to comment
Share on other sites

SoC Bez różnicy , aby to był lepszy pancerz od zwykłej kurtki bandytów, ale najbardziej lubię pkombinezon SEVA, dlaczego? Bo ma dobrą noktowizję, bardzo dobrze chroni przed anomaliami, dobrze chroni przed kulami, fajny wygląd. Broń: broń krótka obowiązkowa, najlepiej z tłumikiem. Często nawet używałem makarova z tłumikiem, który jednak zadaje małe obrażenia i strzał w głowę do gościa, który ma lepszy pancerz od kurtki skórzanej od razu go nie zabija. Najbardziej lubię Fort-12Mk2, bo fajnie wygląda , ma dużą pojemność magazynka. Co do broni długiej to starego , dobrego Vintara używam i chwalę sobie z jasnych przyczyn : dobra celność, duże obrażenia, możliwość pojechania gościem serią. Ale też lubię używać Trs, jesli mi się skończy ammo do vintara. CN Pancerz: SEVA ulepszona, z powodu takiego,że najłatwiej ten dla mnie pancerz zdobyć , a poza tym fajny wygląd i po ulepszeniu dobre staty. Broń: broń krótka-baretta 92 f, fajny wygląd, duży mag oraz dostępna amunicja Broń długa: TRS z tłumikiem i granatnikiem z powodu na uniwersalność z dodatkami, czasami vintar a nawet jakiś shotgun na bliskie odległości.

Link to comment
Share on other sites

E tam eksperymentować, stary niezawdony kałach też dobra rzecz, chociaż ulepszałem też L85 chociaż pomimo upgreadów nie byłem zadowolny, ulepszałem Trs i spoko broń jest fajna i nawet celna. Choć czasami przyznam się , że nawet późniejszych etapach gry używałem Vipera z powodu bardzo dobrej celności z bliskich odległości i oczywiście wszedzie obecna amuniacja , ale liczył się strzał w głowę, choć na egzoszkielet to już trudno było go załatwić nawet jak strzelałem w głowę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Soc

Pancerz:wojskowy pancerny dobre staty i fajnie wygląda.

Broń krótko dystansowa obowiązkowa: kora według mnie najlepszy pistolet ma dużo zalet.

Na głębsze wypady svd i sgi 5k.

CS

Pancerze: egzoszkielet wolności fajnie wyglada i ma dobre staty.

Broń: kora sgi 5k i mój ulubiony svd max ulepszony.

Troszeczke poprawilem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity