Skocz do zawartości

Smierć Krugłowa... włazi w anomalię.


Sachib

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule-po przej?ciu przez most (misja, gdzie mamy przeprowadzi? Krug?owa do Jantaru) doktorek w?azi w anomali? ;/ da si? jako? unikn?? tego b??du?

Koledzy maja racj? - jak ju? sam przejdziesz przez tunel - wyrywaj do przodu tak, ?eby zej?? z oczu Krug?owowi. Najlepiej odbiec kawa?ek i poczeka? na wiadomo??, ?e Krug?ow chce si? z tob? zobaczy?. Jednak?e b?d? w pogotowiu, ?eby po powrocie odstrzeli? ew. Zombie którzy mog? si? uaktywni? kiedy wrócisz.

Fleszka z trupa nie zadzia?a. Jak ju? we?miesz flaszk? i zaliczy sie zadanie, dalsze losy Krug?owa s? dla ciebie oboj?tne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wa?na jest jego fleszka któr? musisz dosta? od ?ywego Krug?owa.Bez niej nie uruchomisz innych zada? na terenie Baru i bodaj?e którego? przej?cia mi?dzy lokacjami.Sam Krug?ow daje kilka pobocznych zada? typu przynie?,zanie? pozamiataj.Na bardzo wielk? bied? zostaje spawner.Nazwa fleszki to "kruglov_flash" lub "kruglov_flash usb"Jak pos?ugiwa? si? spawnerem tu http://www.stalkerteam.pl/Thread-SPAWNER.Ale to da si? zrobi?,zaraz po rozmowie gnasz nie ogl?daj?c sie na nic jak najdalej od Krug?owa ,dobrze po drodze szybko rozwali? zombi ,wi?c najlepsza bro? jaka jest.Za tunelem biegniesz tak jak leci droga i obserwujesz w hudzie licznik odleg?osci od Krug?owa.Wjednym miejscu drioga zakr?ca i zaczynasz si? do niego zbli?a?!Jak uda?o ci sie szybko za?atwi? zombi to lecisz pod samo przej?cie nad Jantar i tyle.Przechodzi?em to trzy razy i zawsze po kilku próbach sie udawa?o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzi?ki za spawnera.

Problem w tym, ?e po przej?ciu na Jantar zrobi?am quick savea, a auto jest tylko z przej?cia na jantar. Wi?c jak wracam do auto to wy?wietla mi info, ?e misja si? nie powiod?a (mo?e anomalia go zabi?a, nawet nie wiem, bo dobija?am zombie w?a?nie). Tak wi?c mam dwa sejwy, jeden przed przej?ciem na jantar z info, ?e Krug?ow pad? trupem i quicka ju? w jantarze. Nie mam jak si? cofn?? do tunelu, bo sejw z jantara nadpisa? mi sejw z tunelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ?adnych w?asnych zapisów ?.Pech, prosi? kogo? o podes?anie w?asnego sejwa,mo?e zaskoczy.Na przysz?o?? radz? na ka?dej lokacji robi? sobie normalny zapis (esc i w panelu b?dzie ju? wida? zapisz gr?)Na samych quickach daleko nie pograsz nawet w czystego stalkera a co tu mówi? o modach.Nie raz i nie dwa sejwy sie sypi? i trzeba sie cofa? kilka wstecz,albo sie okazuje ?e co? tam trzeba by?o zabra? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden sposób na uchronienie Krug?owa przed t? anomali?.

1.Trzeba zapisa? sava przed rozmow? z Krug?owem

2.Wywo?ujemy zwarcie korzystaj?c ze ?piwora - wybieramy 8 godz. snu i mamy burz?

3.Podczas zwarcia kryjemy si? w tunelu gdzie jest karabin rodowy i pistolet Freemana - Krug?ow te? wybiera t? kryjówk?.

4.Po bezpiecznym przetrwaniu zwarcia rozmawiamy z Krug?owem i bierzemy zadanie.

Zastanawiacie si? pewnie po co wywo?ywa? zwarcie? - To raczej proste, po zwarciu anomalie zmieniaj? swoje po?o?enie a niektóre znikaj? z danego obszaru i teraz po wywo?anym przez Was, Krug?ow nie wpadnie w t? feraln?, bo jej po prostu nie b?dzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepszym sposobem jest zastosowanie Dodatku Autosave - odpadaj? k?opoty z brakiem sejwów - raczej jest ich nadmiar, ale przynajmniej jest w czym wybiera?. Ja zawsze instaluj? ten Dodatek w pierwszej kolejno?ci. Jest absolutnie nieszkodliwy (to tylko dodane kilka linii kodu w jednym skrypcie) a ilu potrafi zaoszcz?dzi? k?opotów.

Nawet si? zastanawiam, czy nie do??czy? tego dodatku na sta?e do polonizacji. Ale po sytuacji z oficjalnym HUD-em troch? si? waham - my?lenie za innych zazwyczaj ?le si? ko?czy - zawsze kto? jest niezadowolony :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek Autosave bardzo u?atwia rozgrywk?. A to ?e luzie marudz?... zawsze marudz?. Nawet ja teraz marudz? na marudz?cych ludzi.

Przez ca?? gr? robi? r?czne zapisy gry. (x1 ; x2 ...) ale nie nadpisuj? na poprzednie (520 zapisów). Brak k?opotów.

Ale fakt faktem jest ?e zadanie sprawia do?? du?o problemów. Zw?aszcza ?e potem jest potrzebny w zadaniach (przyniesienie notatnika,komputer,odszukanie ducha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.