Skocz do zawartości

Końcowy etap


Maciek777

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie... moje drugie ostatnie pytanie dot. Ukrytych... Bar odbity, a ja nie mam 7cz, instrukcji do budowy obrotówki ( tej z Prypeci ) oraz nie mam istniejącej drogi do Bagna, żeby było jeszcze lepiej nie mam Nadprzewodnika, zdobyłem jedynie tego z MW i oddałem Tropicielowi. Da rade jakoś obejść ten etap ? Szczerze to poziom trudności i długość gry już mocno mnie przytłacza... Gram na weteranie i nie wyobrażam sobie cofnąć sie 20 saveów w tył...nawet nie wiem czy takie mam 🥲😭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciek777
Aż tak dobrze nie pamiętam zadania z tym artefaktem, ale coś tu jest nie tak.

Wykonałeś zadanie Wariaga w podziemiach Agropromu? Dzięki temu powinien się pojawić Tropiciel w Barze. Później każe nam znaleźć artefakt "nadprzewodnik", który jest na M. wojskowych. Artefakt pojawia się tylko w nocy (między pierwszą a drugą) w dolince. W poradniku zaznaczono, że mamy tylko trzy dni na poszukiwania. Po wszystkim oddajemy artefakt Tropicielowi i wsio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Agrael napisał(a):

@Maciek777
Aż tak dobrze nie pamiętam zadania z tym artefaktem, ale coś tu jest nie tak.

Wykonałeś zadanie Wariaga w podziemiach Agropromu? Dzięki temu powinien się pojawić Tropiciel w Barze. Później każe nam znaleźć artefakt "nadprzewodnik", który jest na M. wojskowych. Artefakt pojawia się tylko w nocy (między pierwszą a drugą) w dolince. W poradniku zaznaczono, że mamy tylko trzy dni na poszukiwania. Po wszystkim oddajemy artefakt Tropicielowi i wsio. 

Dzieki za odpowiedź :) Tak tak, wykonałem rajd po Agropromie, ale nie wykonałem zadania z artem dla Tropiciela, a bar jest dawno odbity z rąk bandytów 😐

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek777 - dopóki powinność nie zajmie Baru możesz wykonać wiele pobocznych zadań, poznać "osobiście" tropiciela, księcia, uwolnić z pudła bandyckiego stalkerów, także poznać kolekcjonera.

Wareg (wariag - ksywka nawiązuje do szwedów zwanych w Europie wschodniej Waregami) - jego zadanie, parę kręgów grozy w podziemiach Agropromu mozesz wykonać tylko nożem!.

Nóż bohater, kula głupia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.... Udało mi sie znaleźć stary zapis... Jestem znowu na końcowym etapie -Bagna i zadania dla doktora... UWAGA ? Brakuje mi jednego kociego ogona... Biegam po lokacjach, co chwila sen i z tego nic 😐 Koty mi sie nie respią nigdzie... Ani na Kordonie, ani w Dziczy, nawet na Bagnach tam, gdzie odprowadzał nas Pies Doktora... Trainer ? Jedyny kot jakiego mam, to ten u Doktora, ale jak wiadomo po zabiciu go Doktor stanie sie wrogiem i to ,,psuje,, Savea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2023 o 12:36, Agrael napisał(a):

@Maciek777
Aż tak dobrze nie pamiętam zadania z tym artefaktem, ale coś tu jest nie tak.

Wykonałeś zadanie Wariaga w podziemiach Agropromu? Dzięki temu powinien się pojawić Tropiciel w Barze. Później każe nam znaleźć artefakt "nadprzewodnik", który jest na M. wojskowych. Artefakt pojawia się tylko w nocy (między pierwszą a drugą) w dolince. W poradniku zaznaczono, że mamy tylko trzy dni na poszukiwania. Po wszystkim oddajemy artefakt Tropicielowi i wsio. 

Mógłby mi Pan jeszcze pomóc w kwestii mojego ostatniego wpisu w tym temacie ? Dosłownie błagam... mózg nie pozwala mi odinstalować moda bez ukończenia XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nic..... totalnie.... a możecie Panowie podać jakiś link do spawnera ? Nawet nie wiem co to jest... szukałem w tematach Ukrytych 2 Final, ale nic... totalnie nie znam cheatów, od zawsze jade na weteranie, tyle, że zawsze meczyłem podstawke... totalnie nie ogarniam modów,ani cheatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen Nie ma co spamować linkami, tylko wyjaśnić po ludzku. 

Zawartość spwnera, który dodał kolega umieszczasz w głównym katalogu gry.

Zresztą.. Chwila. @Maciek777 w jaką wersję Tajnych Ścieżek grasz? Bo na przykład w Tajne Ścieżki 2 Final Update + Autumn Aurora 2 spawner był dodany. Wciskasz ESC, a później F12. Przeszukałeś Korpus pokoju w poszukiwaniu kotów? Może jeszcze się kręcą na obrzeżach Martwego miasta :063:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek777 - spawner po wsadzeniu w gamedatę odpalasz przez:

uruchamiasz grę

stopujesz przez esc

naciskasz (zazwyczaj) "s" i jedziesz po kategoriach i szukasz tego co ci jest potrzebne.

p.s. Agrael - napisałem wyżej obsługę spawnera - "Maciek777 - kombinuj a jak nie pójdzie to zawsze jest spawner (wsadzasz pliki w moda - gamedata a w trakcie rozgrywki dajesz esc i s). ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Agrael napisał(a):

@vidkunsen Nie ma co spamować linkami, tylko wyjaśnić po ludzku. 

Zawartość spwnera, który dodał kolega umieszczasz w głównym katalogu gry.

Zresztą.. Chwila. @Maciek777 w jaką wersję Tajnych Ścieżek grasz? Bo na przykład w Tajne Ścieżki 2 Final Update + Autumn Aurora 2 spawner był dodany. Wciskasz ESC, a później F12. Przeszukałeś Korpus pokoju w poszukiwaniu kotów? Może jeszcze się kręcą na obrzeżach Martwego miasta :063:

 

Gram w wersje bez Aurory, Aurore znam, ale zdecydowałem sie na wersje bez, tak, przeszukałem lokacje i spędziłem na tym sporo czasu, nigdzie ich nie ma, w zasadzie przez całego moda widziałem je tylko na bagnach podczas spaceru z psiakiem :) Użycie trainera straszliwie mnie boli, ale nieprzejście gry jeszcze bardziej ...  Ogólnie w grze pominąłem kilka zadań, a fragmentów zwierząt nie zbierałem jakoś w dużej ilości... a do tego grabieże podczas fabuły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kondotier zmienił(a) tytuł na Końcowy etap
W dniu 20.04.2023 o 15:55, Agrael napisał(a):

@Maciek777

Rozumiem. Jeżeli masz 100% pewność, że nie ma nigdzie kotów, ta pozostaje już chyba tylko użycie spawnera. Rozumiem, że posiadasz pozostałe rzeczy, o które prosi Doktor? Kojarzę, że z wyjątkiem części ciał mutantów, zażyczył sobie również artefakt. 

Zabawy ciąg dalszy... dotarłem do Doktora, brakowało mi tylko kociego ogonka :) No to trainer.. wszystko mam i aktywuje przejście do Prypeci XD MASA najemników i mutantów z naciskiem na chimery i połamańce.. co tutaj sie dzieje, to szok, zacina mi kompa od mobków... Próbowałem szybko przebiec do hotelu w celu zdobycia 7 części instrukcji do Miniguna, bez niego nie mam szans przebić sie do Felczerka. Sprawdziłem na forum gdzie owa instrukcja sie znajduje, ale ciała NIE MA, a z tego co widze na trainerze, to nie da sie jej spawnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Agrael napisał(a):

@Maciek777

W hotelu były chyba zwłoki, prawda? Hm... A wcześniejsze części minuguna znalazłeś? Może trzeba najpierw je znaleźć :063:

Mam wszystkie 6 :D Właśnie nie ma żadnych zwłok.. ma minimapie mam jakieś ciało, ale nie da sie go odnaleźć, tak jakby zapadło sie w tekstury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.