Jump to content

Ilu trzeba zabić renegatów


kamilov
 Share

Recommended Posts

Też miałem z tym problem. Otóż po drugiej stronie mostu są renegaci. Dowódca wysyła tam oddział czystego nieba, żeby uruchomić most, a ty musisz ich osłaniać, czyli jak najszybciej zabijać renegatów, którzy zamierzają nie dopuścić oddziału do panelu sterowania, aby opuścić most. Pamietaj też, że co jakiś czas pojawia się snajper na wzgórzu, którego musisz jak najszybciej likwidować. Jeśli szybko bedziesz sobie radził z renegatami to oddział dojdzie do panelu i otworzy przejście na drugą stronę.

Link to comment
Share on other sites

Witam! Otóż miałem ten sam problem. Dzieje się tak kiedy zostanie zabitych 3(lub 4 jakoś tak) gości z oddziału, który ma opuścić most. Pamiętam, że jak zginie tych 3 lub 4 delikwentów zostaje po tamtej stronie jeden gość, który niestety nam nie pomoże w opuszczeniu mostu, jedyne co będzie robił, to naparzał bezsensownie. Jest to dość poważne niedopracowanie, ponieważ sam zapisałem sobie grę w momencie kiedy zginął ostatni koleś z tamtej grupy, a żadnego save'a oprócz tego na samym początku gry nie miałem. Więc musiałem zacząć od początku. Jeżeli zapisałeś grę przed całą akcją z mostem to po prostu wczytaj tego save'a i broń stalkerów w momencie, gdy opuszczają most. Uważaj na snajperów na wzgórzu. Jak nie masz save'a tam to wczytaj jakiegoś najbliższego lub nie pozostaje nic innego jak zagrać od początku. mam nadzieję że pomogłem pozdrawiam! Kot

Link to comment
Share on other sites

Ty nie masz bronić oddziału przy moście, po tej stronie gdzie ty jesteś, tylko tego co jest po drugiej stronie. Jemu musisz zapewnić ochronę. Oddział po twojej stronie nic nie zrobi dopóki most nie zostanie opuszczony! pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity