Skocz do zawartości

Dwa pytania


MaTi

Rekomendowane odpowiedzi

W skadowsku znajduje się pusta skrzynka, której chciałbym użyć do przechowywania przedmiotów, które na razie nie są mi potrzebne. Czy jest to bezpieczne, czy przedmioty znikną? Czy jest jakakolwiek możliwość znegowania promieniowania od aretfaktów? Pamiętam, że Cieniu Czarnobyla były artefakty, które chroniły przed promieniowaniem od innych artefaktów, dzięki czemu można je było bezpiecznie nosić przez cały czas. Czy w Zewie Prypeci też jest coś takiego, czy lepiej poprostu odsprzedać wszystkie artefakty? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla Twojej informacji przedmioty ze skrzynki na stacji zostaną skradzione (nie wszystkie) i dostaniesz qesta żeby znaleźć złodzieja. Co do broni, jeśli broń jest za mocno zużyta sprzedawca jej nie weźmie, trzeba ją naprawić żeby sprzedać, a to już jest na krawędzi opłacalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do artefaktów na zbicie promieniowania to Bąbla zdobywamy chyba w Prypeci - od tego stalkera któremu te dwa artefakty w Janowie w bazie naukowców mamy dać. Ja zdobyłem je jednak w inny sposób - jak wykonacie dla Brodacza misję z Kompasem to zapewne dostaniecie "cechę" Swój człowiek czy jakoś tak, i wówczas będzie można u niego kupić artefakty losowe. Co do broni max dwie kreski, na trzech nie ma szans, ja zwykle zbieram ile się da i idę do handlarza, sprzedaje co się da, a resztę wyrzucam i zabieram amunicje tylko, nie warto naprawiać, chyba, że potem w Prypeci za darmo :P Ale to jest zabawa w tragarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.