Skocz do zawartości

Laboratorium X8: znajdź dokumenty dotyczące eksperymentów


Donord

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ta karta za Zatonu jest do laboratorium Gaussa. Druga karta jest.... cholera wie gdzie :-D Ja przespacerowałem się przez każde piętro i wytłukłem wszystkich potem uruchomiłem generator - najwyższe piętro i zszedłem na parter do windy, tam był jakiś gość - trup z PDA i potem zjechałem na dół windą. Jakoś w międzyczasie musiałem zdobyć tę kartę - przeglądaj trupy, u mnie było ich około 25. Takie pytanie z ciekawości - jak oceniacie motyw z płaczem dziecka? - nie powiem nic więcej bo nie chcę zdradzać fabuły :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedlem do mechanika z pierwszej lokacji i zrobilem zadanie z duzym gaussem. Wtedy on daje karte do x8 i uzywamy ja w windzie, potem trzeba znalezc dokumenty [okolo 5] i tyle.

Takie pytanie z ciekawości - jak oceniacie motyw z płaczem dziecka? - nie powiem nic więcej bo nie chcę zdradzać fabuły :-P

Bardzo mi sie podobal. X8 jest bardzo klimatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi żeby poczuć strach, zaniepokojenie, ja czuje klimat w tej grze od pierwszego wykonanego questa. Ale tego płaczu dziecka jeszcze nie słyszałem. A co powiecie na ten quest z badaniem aktywności anomalii dla naukowców tym ulepszonym detektorem też dobry quest niby nic takiego, a na miejscu okazuje się zupełnie coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dobry pomysł. Albo legowisko pijawek - to każdy wie o co chodzi bo było w trailerach. Też klimatyczna misja. Nawet Zakłady Jupiter, puste i wymarłe robią wrażenie. Trochę się nam offtopic zrobił, ale chyba administracja nie będzie miała nic przeciwko ;-) Co do motywu dziecka, to uważam, że jest to najlepszy smaczek gry, to trzeba usłyszeć i zobaczyć aby poczuć klimat - prawdziwy klimat. Ogólnie fajnie by było, gdyby ogólnie dodali takie coś, że w Prypeci w niektórych miejscach by się słyszało takie dźwięki - na placu zabaw śmiech dzieci, w blokach krzątaninę itd. to by zbudowało większy klimat jeszcze - bo to monotonne ujadanie psów itd. trochę się nudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja trailerów na szczęście nie oglądałem, bo zwykle to co tam widzę potem jest w grze i wiem mniej więcej co mam robić i nie lubię tego. No płacz dziecka usłyszeć i to jeszcze w nocy gdzie wiesz ze jesteś tylko ty giwera i mutanty. Monotonne ujadanie psów albo dźwięki które słychać od czasów SoC jakieś ryki mutantów itd. Szkoda że twórcy nie dodali więcej takich klimatycznych smaczków, np idziesz przez boisko do gry w koszykówkę słyszysz odgłosy grania w kosza, albo przechodząc obok szkoły słyszysz dzwonek ostatniej lekcji w szkole wybiegające dzieci ze szkoły, albo takie klimatyczne cut scenki pokazujące takie sytuacje jak opisałem, a nie tak nudno ponuro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo to coś atakuje Ciebie cały czas wszystkim co leży w laboratorium - pamiętne laboratorium w Dolnie Mroku z SoC-a ten sam motyw. Ale tu da się to coś "ubić" - nie powiem gdzie to jest ;-) Ja się musiałem streszczać bo były miejsca gdzie goniła mnie butla z gazem czy coś i jak mnie trafiała to w Skacie traciłem połowę paska życia. Szukałem tego długo a jak znalazłem i ubiłem to cisza w laboratorium się zrobiła :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.