Skocz do zawartości

Prypeć a.... Prypeć. (UWAGA SPOILER)


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o CoP to z samą Prypecią mam mieszane uczucia... w SoC sama Prypeć mnie zawiodła, bo było krótko, jednostajna Pogoda i trochę za dużo "akcji" żeby można było sobie ją pooglądać (czytajcie: dopero z modem można było ją docenić). Z nową Prypecią z jednej strony jest fajnie - lokacje które są trzymają klimat, można pozwiedzać z dużą przyjemnościa (coś co w niewielu grach się zdara - gracz chodzi żeby pooglądać scenerię) i faktycznie czuć atmosferę tego miejsca znanego z filmów. Minusem jest... brak Prypeci z SoC! Brzmi to dziwnie, ale jak słyszałam "Call of Pripyat" to sądziłam że to będzie znacznie większa Prypeć - że będzie zawierać również "Centrum" Prypeci znane z SoC, jak również na przykład Basen który był w multiplay'u CS. Ech, no cóż... trzeba czekać na kogoś kto zrobi "porta" mapy Prypeci z SoC do CoP. Wiem że rosjanie już dokonali tego "w drugą stronę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ais nie narzekaj bo Prypeć i tak w CoP jest sporych rozmiarów z miejscami w których nie będą dziać się questy pozostawione tak żeby gracz we free play'u miał co zwiedzać

Narzekam, bo sądzę że port mapy z SoC to akurat dla twórców ni powiniem stanowić dużego [roblemu ani wymagać ogromnych nakładów pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.