Skocz do zawartości

3 skanery anomalii, może ktoś pomoże


Rekomendowane odpowiedzi

Zablokowałem przez własną głupotę możliwość zakończenia zadania z trzema skanerami anomalii, które trzeba rozmieścić w 3 anomaliach: elektrycznej, ogniowej i kwasowej. W związku z tym czy jest jakiś mod albo cheat, żebym sobie taki skaner kupił lub wygenerował, bo postawiłem w dwóch ogniowych (w bitumicznej i na popielisku, które jest wykorzystywane w drugiej fazie tego zadania); wiem, wiem moja głupota, nie skonsultowałem tego z PDA, ale może jest jakieś rozwiązanie tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może masz zapisana gre zanim je ustawiles?

Pewnie mam :D Ale nie chce mi się już wracać. I tak gra jest warta przejścia więcej niż jednen raz. Przy drugim razie będę bardziej uważał.

Gra ci wskazuje gdzie masz iść od anomalii do anomalii, więc nie rozumiem dlaczego się pomyliłeś, olewałeś dokładnie to co widzisz na mini mapie??

Nieszczęśliwy zbieg okoliczności :D Najpierw sobie niechcący (bo nawet nie wiem kiedy) wylączyłem na mapie pokazywanie celów misji pobocznych. A później jak kretyn, który na każdym okienku dialogowym (choćby tam było napisane, że właśnie instalujesz sobie złośliwego trojana) klika "ok" tak ja, jak sobie stalkerowałem (szukałem artefaktów) wciskałem wszędzie tam gdzie mi sie tylko pokazało "F" No i o wypadek nie trudno. :) Oczywiście jeszcze była masa klęcia pod kontem Cenegi, że wypuszcza zabugowaną grę, kiedy nie mogłem oddać questa. Później dopiero się pokapowałem, że mam nad mapą zgaszoną jedną opcję i jak się nią bliżej zainteresowałem okazało się, że świeci mi się jeszcze jedne punkt gdzie mam postawić skaner ale tego w plecaku niet. Dobra, sorry za długi wywód, ale tak to jest jak się pracuje a potem gra w stalkera do świtu i znowu pracuje i znowu gra do późna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.