Skocz do zawartości

Ogólne pytania dotyczące rozgrywki.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Egzo można kupić tak w Janowie - rzadko się pojawia, jak i w Zatonie u Sowy - po zdobyciu specjalności dobrego kupca czy jak się to zwało ma ciekawe sprzętu do sprzedania - znacznie lepsze i więcej od Hawajczyka. Ja za to zadam pytanie orientacyjne - gdzie znajdę Oazę, a dokładnie wejście do niej? Wiem, że to gdzieś jest, ale nie mogę załapać jak się dostać do tego miejsca, to jest w Jupiterze czy gdzieś indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niedaleko kompleksu wentylacyjnego, czy tam chłodniczego są takie tory, przy nich jakby budynek wydrążony w ścianie (blisko niego jest tunel), tam będzie kilka zombie i dużo szczurów, szukaj stosu skrzyń, za nimi jest ukryte wejście, potem taki mini labirynt, a następnie zagadka oazy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast artefakty sprzedawać to je sobie kolekcjonuje, chyba że mi się dublują to je wtedy sprzedaje :D nie muszę z nimi łazić zawsze część mam przy sobie część zostawiam w kufrze. Na jakim poziomie trudności gracie?? czy cała gre np przechodzicie na poziomie Stalker czy zdarza wam się zmieniać poziom trudności gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robisz jak ci rzucają parę granatów na raz?? i one są niezwykle celne aż za celne. Gracz nie jest wstanie rzucić daleko granatu i tak go po celować żeby wpadł pod nogi Stalker pod tym względem jest trochę przegięty, dobrze że chociaż od Clear Sky widać kiedy przeciwnik rzuca granat(żółty symbol) i jest szansa w miarę szybko się ulotnić. Moim zdaniem obeszło by się bez tego żółtego symbolu wystarczy że dodali by możliwość odrzucenia granatów, chyba każdy przez te parę sekund przed wybuchem granatu jest wstanie go odrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.