Skocz do zawartości

Ogólne pytania dotyczące rozgrywki.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko Kardan ma taką możliwość ulepszania egzo, jak dostanie wszystkie 3 komplety narzędzi a Ty otrzymasz specjalność technik systemów obronnych czy jakoś tak. Co do Zulusa, to ja go spotkałem w bodajże szkole podstawowej? - Taki budynek w kształcie litery H, tam jets i broni się przed snorkami, jak go uratujemy to może pójść z nami do bazy i potem odda nam swój KMa w zakończeniu będzie miał ciekawą historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zrobiłem tego q trochę inaczej. Nie znalazłem go ale ubiłem snorki i na zakończenie powiedziało mi jego historie. Tak swoja drogą zakończenie było bardzo ciekawe chyba najlepsze ze wszystkich wcześniejszych i wygląda na to, że nasze decyzje wpływają na to jakie ono jest. A wie ktoś jak zagazować pijawki w 1 lokacji?? Doszedłem do momentu, że trzeba 2 klucze i dalej nie poszło ani trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poszukać ich w pojazdach na zawalonym moście na pd-wsch części mapy, nie będę zdradzał gdzie są te klucze - w którym pojeździe, ale jak poczytasz znalezione notatki to znajdziesz je :D Tylko rozglądaj się dokładnie dookoła, potem już reszta sama się potoczy. I takie małe info - jak zagazujecie ten obiekt, to nie wrócicie już tam, bo skażenie będzie za duże i szybko zginiecie nawet na dobry sprzęcie. Co do zakończenia to właśnie zauważyłem, że zależnie co zrobimy to inaczej się potoczy historia na końcu - przykładowo u mnie Wano zginął i na końcu było powiedziane, że będzie wspominany dobrze, ale i tak wszyscy uważają, że przynosił pecha wyprawie :) Za to Skadowsk stał się konkurencją dla 100 radów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będziesz gazował pijawki to uważaj bo 2 Cię zaatakują,nawet jak minie czas ukończenia zadania...wszystkie się zagazują,ale 2 sobie o Tobie przypomną :D...Mnie natomiast zaciekawiła jedna rzecz,generalnie zabija się 2 chimery jako questy i myślałem,że już z nimi spokój,ale ...hehe...natykam się na nie non-stop...latają bydlaki zarówno po Zatonie(kiedyś jedną wypatrzyłem po 2 w nocy) jak i w Jupiterze-w tym to szczególnie...raz stałem sobie z boku obok wieży chłodniczej i patrzyłem jak ten stwór z piekła rodem wykończył w 30 sekund czterech zuchów z Powinności+dołożył do tego 2 snorki, bydlę często lata koło podstacji i na bagnach za nią położonych,inne natomiast widziałem jak zasuwało do kompleksu przeciwlotniczego.W sumie nie licząc tych zabitych to co najmniej 2 jeszcze latają po Jupiterze i możliwe że jedna po Zatonie(na jedną zabitą natknąłem się też w Jupiterze,ale to nie ta zabita przeze mnie w kompleksie wentylacyjnym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz do jednej waliłem z Eliminatora...12 pocisków i nic...fakt stałem na podwyższeniu...przyjęła drugą 12 i jakby się nic nie stało pożeglowała majestatycznym krokiem w swoją stronę...ignorując mój ostrzał zupełnie...a nie sorka-2 razy wstrząsnęła łbem,pewnie jej łupież lub żel starłem podmuchem pocisku :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W beret celuj w beret :shock: Ja tak miałem z tym tupiącym mutkiem strzel;alem strzelałem i nic w końcu 3 magazynki ze snajperki go położyły dziada. A tak btw to zaraz zwariuje znalazłem klucz b i notatkę według niej klucz a powinien być w jeepie ostatnim przeszukałem go i nic na dole tez bylem i nic, gdzie on jest.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chimerę to tylko granaty szkoda amunicji, raz ja spotkałem na dziedzińcu szpitala rzucałem w nią granatami i po balu. Burer ma tylko w nosie granaty bo potrafi je od siebie odsunąć tak że lewitują pod sam sufit jeżeli stoimy akurat w budynku ale jak stoi odwrócony plecami to szybko dwa granaty rzucamy i jest luz Burera mamy z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw to zaraz zwariuje znalazłem klucz b i notatkę według niej klucz a powinien być w jeepie ostatnim przeszukałem go i nic na dole tez bylem i nic, gdzie on jest.?

Obydwa są na moście...jeden na głównym przęśle w pojazdach stojących w konwoju,konkretnie w jeepie,drugi jest na dole w ruinach mostu w spalonym wraku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.