Skocz do zawartości

Powinność: Filozofia wojny na silniku OGSR - Dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

I ta część trylogii również rozpoczęta. Problemów z uruchomieniem, żadnych.

ss_fred_05-09-23_11-55-56_(mainmenu).jpg

Zaczynamy w wychodku czartaka na Kordonie.                                                                Z takim wyposażeniem.

ss_fred_05-09-23_12-00-21_(l01_escape).jpg   ss_fred_05-09-23_11-59-33_(l01_escape).jpg

Mod bardzo mroczny. I tradycyjne przemieszczanie protagonisty, z Kordonu do Prypeci i z powrotem na Kordon. Po drodze tylko jedna walka na noże. I znów powrót na MW. Czasowo trochę to trwało, ale nie miałem żadnego wylotu.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU

Dalej ciągnę tego moda. Trwa i trwa, bo to dalszy ciąg przepędzania protagonisty w te i nazad przez pół mapy. Biegamy albo w ciągłym półmroku, a gdy świeci słońce to tak, że oślepia.

ss_fred_05-11-23_17-15-40_(l03_agroprom).jpg

Spoiler

ss_fred_05-12-23_12-12-07_(l05_bar).jpg

ss_fred_05-11-23_17-49-13_(l02_garbage).jpg

I taka mała uwaga dotyczącą tłumaczenia nazwy moda. Nasz protagonista pochodzi z grupy Poszukiwaczy. Z Powinnością tylko współpracuje. Zawarł kontrakt bez uzgodnienia z resztą grupy i musi działać sam. I teraz ma Obowiązek albo Dług  go wykonać. A określenie Powinność wprowadza w błąd, sugerując po dwóch poprzednich częściach, że protagonista wywodzi się z Powinności. Ale to sprawa na inną rozmowę z ewentualnym tłumaczem 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Nie przypominam sobie takiej oferty. Ale w pewnym momencie protagonista dostaje się po dowództwo płk Pancera z Powinności i chcąc nie chcąc musi wykonywać jego zadania. Niby Powinność to synonim Długu czy Obowiązku, ale trochę wprowadza w błąd.

A u mnie wystąpił kryzys z dalszą grą. Mam serdecznie dość tego ganiania z jednego końca mapy na drugi, aby odbyć 1 - 2 rozmowy.

Tak się zastanawiam, jak te lata temu mogłem moda przejść. No i jest prawdopodobieństwo, że tego nie dokończę.

Teraz dodatkową upierdliwością jest OGSR. Ilość nowej "zieleniny" jest do przesady. Momentami nawet na dobrze znanych lokacjach można się pogubić. Przesłania ona widoczność, a ukrywający się w krzakach enpece są trudni do zniszczenia.

 I na koniec parę obrazków:

ss_fred_05-14-23_18-25-44_(l05_bar).jpg

Spoiler

ss_fred_05-15-23_15-37-41_(l12_stancia_2).jpg

ss_fred_05-15-23_17-20-41_(l02_garbage).jpg

ss_fred_05-15-23_12-13-40_(l07_military).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier
To może autor tej adaptacji na silniku OGSR coś zmienił, bo @kobal w swoim poradniku do moda napisał: 

Generał wymusza na nas współpracę z Powinnością. Możemy to zrobić na dwa sposoby. Przystępując oficjalnie do Powinności, lub pracować dla nich w ukryciu, pozostając samotnikiem. Zdecydowanie zaleca się przystąpić do Powinności. Cały gameplay w obydwu przypadkach jest identyczny, a jako powinnościowiec będziemy mogli wchodzić do Baru w pełnym oporządzeniu i uzyskamy dostęp do darmowej amunicji. 
Po złożeniu przysięgi Woronin wysyła nas z powrotem do Baru gdzie znajdziemy pułkownika Pancera. 

Takiego laptopa na ostatnim zrzucie też sobie nie przypominam, ale dawno temu ogrywałem tego moda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Poprzednio napisałem, że nie przypominam sobie takiej oferty. Ale chyba jednak była, bo jak zajrzałem do Woronina, to protagonista miał dialog na wstąpienie do Powinności. Za daleko jestem z grą aby teraz z tego skorzystać i dalej gram samotnikiem. Jestem w Martwym Mieście i jak wrócę, to nie wiem czy będzie sens. A grać się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU

A jednak się przemogłem i moda ukończyłem, bo jego końcówka nabrała tempa i już nie było bieganiny, a mod nie ciągnął się jak guma od majtek.

Dograłem do końca jako samotnik. Nie będę wystawiał modowi oceny, bo zależy co kto lubi. Za wyjątkiem tego, że OGSR nie wyszło mu na zdrowie. Za to wstawiam kilka finalnych zrzutów.

           Ostatnie spotkanie z Bergerem, zaliczenie kontraktu.                    Marnie skończył jak zasłużył, zagryziony przez szczury.                            

 ss_fred_05-17-23_18-03-31_(l12_stancia_2).jpg   ss_fred_05-17-23_18-08-35_(l12_stancia_2).jpg

                     Tu widać to w zbliżeniu.                                                            PDA wyczyszczone z zadań, ale zostało ostatnie w pamięci

ss_fred_05-17-23_18-17-36_(l12_stancia_2).jpg   ss_fred_05-17-23_18-20-11_(l12_stancia_2).jpg

No i finał moda. Z Poszukiwaczami do Prypeci, ale po paru krokach scena finalna.

ss_fred_05-17-23_18-41-09_(l12_stancia).jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.