Jump to content

Flin czy lakoś tak xD


Recommended Posts

Witam! Mam taką misje poboczną, w której mam udowodnić, że Flin (czy jak to sie pisze xd) gada same wymyślone historie. Niedawno zniszczyłem legowisko pijawek gazem trującem, a ten mi gada, że on je rozwalił strzelbą:/ Teraz nie wiem co tu zrobić: czy czekać, aż on gdzieś wyruszy, czy pogadać z kimś, czy co tu zrobić;/ Byłbym wdzięczny za szybką odpowieć! Pozdrawiam! Stalker020294

Link to comment
Share on other sites

Nie musisz się podpisywać wiemy, że Ty to piszeesz :-D Z tym gościem możesz gadać najlepiej jak zakończy swoją historię i wygarnąć mu jaka jest prawda. Sytuacja powtórzy się jeszcze ze 2 razy (inne historie zmyśli) i jeszcze inna sprawa z nim związana wyjdzie. Na końcu wydajesz kolesia władzom Wolności bądź innym ludziom.

Link to comment
Share on other sites

Na końcu wydajesz kolesia władzom Wolności bądź innym ludziom.

...i co się z nim dzieje,jak wydasz go Wolności?...otóż dalej stoi owy Flint w Janowie,dalej dużo gada a Wolność tak się z nim policzyła,że teraz koleżka ma na sobie egzo,ma się całkiem dobrze,a i pewnie sobie chwali nowy mundurek :D.
Link to comment
Share on other sites

Ja, jako że byłem neutralny tego questa nie miałem,natomiast jak pamiętam to ten Flint w egzo pojawił się w Janowie dopiero po wydaniu poszukiwanego Flinta chłopom z Wolności,stąd moje skojarzenie,chociaż nie ukrywam,że tego w egzo mogłem wcześniej spotkać,tyle że nie przywiązywałem do tego wagi...

Link to comment
Share on other sites

Też tak mam:) Ale mam jeszcze jeden problem, ale z inną misją. Mianowicie mam zbadać pewien obszar, w którym detektory wykryły dziwne zjawisko (czy coś) w pobliżu anomalii. Miejsce to wygląda jak stadion, a jak wchodze po schodach to dochodzą do mnie wiadomości o pomoc np.: "Proszę o pomoc 'szum' nie utrzymamy się dłużej niż 3 'szum' " Co tu zrobić?? Gdzie wejść?? Gdzie zajżeć??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.