Skocz do zawartości

Flin czy lakoś tak xD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam taką misje poboczną, w której mam udowodnić, że Flin (czy jak to sie pisze xd) gada same wymyślone historie. Niedawno zniszczyłem legowisko pijawek gazem trującem, a ten mi gada, że on je rozwalił strzelbą:/ Teraz nie wiem co tu zrobić: czy czekać, aż on gdzieś wyruszy, czy pogadać z kimś, czy co tu zrobić;/ Byłbym wdzięczny za szybką odpowieć! Pozdrawiam! Stalker020294

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się podpisywać wiemy, że Ty to piszeesz :-D Z tym gościem możesz gadać najlepiej jak zakończy swoją historię i wygarnąć mu jaka jest prawda. Sytuacja powtórzy się jeszcze ze 2 razy (inne historie zmyśli) i jeszcze inna sprawa z nim związana wyjdzie. Na końcu wydajesz kolesia władzom Wolności bądź innym ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu wydajesz kolesia władzom Wolności bądź innym ludziom.

...i co się z nim dzieje,jak wydasz go Wolności?...otóż dalej stoi owy Flint w Janowie,dalej dużo gada a Wolność tak się z nim policzyła,że teraz koleżka ma na sobie egzo,ma się całkiem dobrze,a i pewnie sobie chwali nowy mundurek :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako że byłem neutralny tego questa nie miałem,natomiast jak pamiętam to ten Flint w egzo pojawił się w Janowie dopiero po wydaniu poszukiwanego Flinta chłopom z Wolności,stąd moje skojarzenie,chociaż nie ukrywam,że tego w egzo mogłem wcześniej spotkać,tyle że nie przywiązywałem do tego wagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam:) Ale mam jeszcze jeden problem, ale z inną misją. Mianowicie mam zbadać pewien obszar, w którym detektory wykryły dziwne zjawisko (czy coś) w pobliżu anomalii. Miejsce to wygląda jak stadion, a jak wchodze po schodach to dochodzą do mnie wiadomości o pomoc np.: "Proszę o pomoc 'szum' nie utrzymamy się dłużej niż 3 'szum' " Co tu zrobić?? Gdzie wejść?? Gdzie zajżeć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.