Skocz do zawartości

MP5-tka na amunicję pistoletową


Rekomendowane odpowiedzi

Dzi?ki wielkie, a mia?em tam problem bo jak wszed?em troch? g??biej to od razu wyskoczy?o ?e promieniowanie maksymalnie szkodliwe i od razu gin? od napromieniowania. Ale nie próbowa?em jeszcze z kombinezonkiem od ch?opaków od Kruglowa zobaczymy mo?e co? da. Mam te? pytanie odno?nie radiacji w koralach i innych artefaktach. Co zrobi? ?eby je nosi? i nie ros?o ska?enie bo kombinezony nic nie daj?, promieniowanie niby ok ale tam jest dodana radiacja i nie wiem co z tym.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tam jest taki krótki odcinek, który maksymalnie spowalnia gracza je?li si? go przejdzie dalej jest mniejsze promieniowanie ale atakuj? nas te przero?ni?te szczury

A zwykle kr?ci si? nam wtedy w g?owie od promieniowania, ?e oczopl?su mo?na dosta? i ma?o ?ycia mamy

wi?c ?atwo o zgon.

Wystarczy wykrywacz anomalii i omijamy ?ukiem ogniska promieniowania .

Jak go nie masz to ?rutówka na szczury i artefakty zmniejszaj?ce promieniowanie ,biegiem do przodu i jeste? prawi ca?y na ko?cu tunelu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego quest-a ?eby na wysypisku znale?? gostkowi mp5 na amunicj? pistoletow?. Pisa? co? o tunelu wysypisko/agroprom ale nic tam nie znalaz?em. Kto? wie gdzie go znale?? ? Dzi?ki

Hmmm... a kto tego kwesta zleca ?

Gram ju? w Soliank? kawa? czasu, na Wysypisku by?em niezliczon? ilo?? razy, gada?em ze wszystkimi, a tu si? okazuje, ?e mnie jaki? kwest omin?? ;)

Tak mi si? co? jawi, ?e to chyba Szary (ze z?omowiska sprz?tu na Wysypisku) chcia? w wersji podstawowej ten w?a?nie MP5, ale mog? si? myli? :P

Rzeczony MP5 na amunicj? pistoletow? znlaz?em w tunelu obok przej?cia na Agroprom - tam gdzie jest spora radiacja, a poniewa? do niczego mi nie by? potrzebny wymieni?em go na artefakt u Worona (te? na Wysypisku :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest standardowy kwest Jurika który mo?esz otrzyma? zaraz po wej?ciu na Wysypisko i uratowaniu Jurika od bandytów, Wprawdzie wymaga troch? g??bszego wej?cia w dialog z Jurikiem.

MP5 na pistoletowa amunicj? powinien by? w trupie le??cym na ko?cu tunelu kolejowego prowadz?cego w stron? Agropromu, przy samym zawale. Po drodze w tunelu jest ognisko radiacji i szczury, a przed tunelem bandyci atakuj?cy Hangar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ... to takie buty :D

Niestety jako? nigdy nie udawa?o mi si? ocali? tego biednego Jurika od rozstrzelania przez Bandytów :P (ani w podstawce, ani w Soliance)

Tak te? sta?o si? i tym razem :D

No to faktycznie nie mog?em tego kwestu dosta?, skoro zleceniodawca poleg? zanim mog?em z nim pogada? :D

Tak czy owak dzi?ki za info trurl3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.