Skocz do zawartości

STALKER się nie uruchamia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, grałem sobie w Priboi Story ale po ponownym włączeniu komputera gra mi się nie chce uruchomić, usunięcie gamedaty nie pomogło co wskazuje że nie jest to strikte problem z modem, wiem że mogę go zreinstalować ale nie chce mi się znowu downgradować STALKERA. Czy wie ktoś może dlaczego się tak stało ?

 

P.S o to Log


[error]Expression    : I
[error]Function      : CInifile::Load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 166
[error]Description   : Can't find include file:
[error]Arguments     : particles.ltx
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Duszman
Serwus
Gra nie może znaleźć pliku particles.ltx, co wskazuje, że problem jest z particles.xr, ale jeśli tak się dzieje nawet po usunięciu gamedata, to ciężko się domyślić, co się zadziało.
Zmieniłeś fsgame.ltx oprócz usunięcia gamedata? Mod składał się tylko z tego folderu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Duszman Skoro było git, a potem nagle nie może znaleźć pliku, to faktycznie dziwne. Może np. antywirus przeorał pliki :063: Tak to bez gamedata zresztą powinno czerpać to z plików .db. Na pewno są wszystkie?
No i standardowo w gamedata nie ma particles.ltx, tylko particles.xr, ten pierwszy jest bodajże jego składową.
Nie mam za bardzo pomysłów, ale można pokombinować i wrzucić do tej gamedaty plik z oryginału: particles.xr i zobaczyć, co się stanie. O ile w Priboiu modyfikowali particle, to pewnie będzie problem, ale można spróbować bez moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.