Jump to content

Mam problem

mateusz11252
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...

FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CModelPool::Instance_Load [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\Layers\xrRender\ModelPool.cpp [error]Line : 117 [error]Description : [error]Arguments : Can't find model file 'actors\stalker_bandit\stalker_bandit_5.ogf'. pozdr.maciek22-94

• 1 year later...

Witam ja mam inny problem otóż jak z tunelu do Prypeci wchodzę po drabinie i już się wczytuje Prypeć i bach na pulpit windowsa i błąd XRayEngine_error_10321-190415 jak ktoś miał problem z takim czymś to pomocy

Przede wszystkim zajrzyj do logu , znajdziesz go na dysku c w katalogu dokumenty publiczne / stalker Cop /logs . W katalogu logs znajdziesz plik tekstowy xray.login , skopiuj wszystko poniżej Fatal Error i wklej to na forum .Ewentualnie zaraz po wylocie otwórz notatnik i zrób wklej. Często log błędu zapisuje się z automatu do schowka .

Po za tym gra orginalna czy z torrentów ? patche są ?

Skoro po instalacji patcha cie wywala zaraz przy starcie to mogą być dwie możliwości , Patch 1.6.02 był zlokalizowany jak pamiętam , może instalujesz polskiego patcha na inną nie polską wersja gry , albo plik nie jest pod wersję 1.6.02 , w każdym razie sugeruję zacząć od kupna oryginału .Teraz to naprawdę nieduży wydatek a oryginalny spatchowany zew jest naprawdę prawie bezawaryjny.Oczywiście jest masz sprzęt kompatybilny z grą hehe .Ale to już sobie sam musisz sprawdzić

Z torrenta bez pacha

Od kiedy to oryginalne gry są na torrencie kolego Avatar.?

Do tego link który podałeś nie ma związku bo tam rzeczywiście gość mógł trafić na wadliwy egzemplarz...Tutaj sam przyznajesz ,że grasz na torrencie więc ma się to nijak do tematu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity