Jump to content

Settlement


Recommended Posts

Dołączona grafika

Witam. Mam wam do przedstawienia pewien serwer w klimatach post apokaliptycznych. Rozgrywka odbywa się 2133 roku, gracz rozpoczyna jako były mieszkaniec krypty, wiąrzącego koniec z końcem w świecie po wybuchach bomb atomowych. Wszystko to zostało spowodowane przez "cudowne szczepionki", które miały jakoby wyleczyć wszystkich z najróżniejszych chorób, jednak okazały się zgubą całego świata. Powodowały one zwiększenie agresji, a co za tym idzie ludzie poddawali się swoim instyktom, a nawet z czasem mutacjom. Rządy cywilizowanych państw wybudowały w pośpiechu bunkry przeciwatomowe i ukryły w nich jeszcze zdrowych cywili, którzy nie ulegli działaniu "leków" w roku 2012. Zaraz po zamknięciu bunkrów "oczyszczono" bombami atomowymi miasta, by pozbyć się zarażonej ludzkości. Jednak po 120 latach, gdy otworzono bunkry, okazało się, że zarażeni nadal żyją, oraz oddali się jeszcze gorszym mutacjom. Gracz ma za zadanie wraz z innymi pomóc w odbudowie cywilizacji, oraz prowadzić swój normalny żywot, w nienormalnym świecie.

Serwer zaczyna z 2 koloniami: Las Barancas, oraz Las Payadas, które wewnątrz mają jeszcze podział na frakcje.

Las Barancas jest miasteczkiem bronionym przez wojsko, zajmujące się również organizowaniem różnych wypraw. Miasteczkiem tym rządzi dowódctwo, które miało już wcześniej pod władaniem bunkier, dzięki któremu ktoś jeszcze może zasiedlić ten teren. Również odrodzono organ policji, która jakoby miałaby być postępem do odtworzenia dawnej cywilizacji, jednak nie są oni już tacy delikatni jak kiedyś. Nawet szpital doczekał się swojego odpowiednika, jednak jest teraz pod nazwą Centrum Medyczne, a zajmuje się nie tylko leczeniem, ale także badaniem zarazy, oraz próbą zrozumienia działania mutacji.

W Las Payadas wszystko działa inaczej. Rządzi w nim rada, złożona z liderów 3 organizacji: Zbieraczy - Dowódca Rady, Transportu, oraz Placówki Medyczno-badawczej - członkowie rady. Zbieracze, jak sama nazwa wskazuje, zajmują się różnego rodzaju zbieractwem na terenach dawnych cywilizacji, oraz modyfikowaniem, bądź tworzeniem przedmiotów, które później pojawiają się na rynku zbytu. Transport organizuje różnego rodzaju karawny, oraz zajmuje się naprawianiem pojazdów. Placówka medyczna, tak jak w Las Barancas, zajmuje się leczeniem i badaniem. W tej koloni bzpieczeństwa pilnuje Czarna Brygada, grupa najemników, która za pieniądze zrobiłaby wszystko. Chciałbyś im coś zlecić? Nic prostrzego, wystarczy pójść do baru "Still Alive", tam zawsze ich znajdziesz.

Kilka zdań o sprawach technicznych. Tak więc do gry potrzebne jest wam GTA:SA, oraz sa:mp 0.3. Na serwerze mamy system przedmiotów, który pozwala na odkładanie, przenoszenie, oraz użycie jakiegoś przedmiotu, oraz system dynamicznego dodawania interiorów (zajmuje to nie więcej niż 2 minuty, bez potrzeby resetowania serwera). Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, bądź zagrać z nami zapraszam www.settlement.com.pl , bądź na gg 10410520

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.