Skocz do zawartości

Oceny / nauka


The Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego Wam tak słabo idzie z tej matmy. U mnie jest spoko. Same piąteczki, 4 a czasami 2 i 3. Być może jest to przyczyną, tego że u mnie jest jakiś słabszy poziom nauczania czy jak. Jednak kłopotów z matmą z rozwiązaniem normalnych problemów nie mam, chyba że chodzi o jakieś bardzo trudne to wtedy mam problemy. Jednak gorzej u mnie z ang. W ogóle głowy nie mam do tego przedmiotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak mówicie, że jeden lepszy z tego drugi z tego. Pamiętajcie, że są umysły humanistyczne i logiczne. Humanistom dobrze idą przedmioty jak polski, historia, języki obce, a logicznym matma, chemia, fizyka. Od zawsze tak było no ale są wybitne jednostki co mają w palcu to i to ale to jak mówiłem wybitne. Dlatego musicie się pogodzić, że z jednego możecie być orzeł, a z innego noga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym, że powinien być wybór jak w najmłodszych lat na co się idzie i co się będzie w życiu robiło. Jednak uważam, że taki humanista też powinien wiedzieć nieco o matmie, trochę o fizyce i chemia też nie zaszkodzi . Żeby nie wyszło , że wybitny humanista o baroku może Ci mówić pół dnia, a głupiego rachunku nie umie rozwiązać. Nie wierzę, że każdy jest Einsteinem i nie musi się uczyć, żeby osiągnąć sukces. A co do Alberta to dam Ci radę, żebyś się wziął do nauki , bo zawalenie 1 roku i zostanie w tyle to nie jest tak fajnie. Jeżeli byś nie zdał tego roku, to tak samo mozesz sobie zaać pytanie: Po co ja chodziłem w tym roku do szkoły? Tylko straciłem czas . Więc ucz się póki masz czas. 1 liceum nie jest taka trudna, bo sam ją przechodziłem i dasz radę. Nauczyciele na pewno dadzą Ci szansę poprawy. Chyba, że wolisz , że tak się wyrażę przebimbać. No to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja z matmy mam jednak 3 dwóje i jedną jedynke i miałem na semestr 3 to 2 będzie na 2 semestr czy inna ocena mi ze tej średniej wychodzi 1+.

Nie bardzo może i wychodzić Ci 2 cała zależy z czego jest ta jedynka. Jeżeli 1 jest ze sprawdzianu, a reszta ocen z jakiś błachostek to nauczyciel prawdopodobnie Ci nie odpuści i każe Ci zaliczyć ten sprawdzian na 2. Jeżeli jednak jest to ocena z jakieś kartkówki lub mało ważnej rzeczy , a spr bedą zaliczone na min 2 to postawi Ci nauczyciel 2 spokojnie. No i oczywiście wpływ ma na to tamten semestr. U Ciebie pozytywnie bo miałeś 3.

Mało który nauczyciel liczy średnią z ocen i stawia taką ocenę jaka wyjdzie ze średniej(tak u mnie było w szkole przynajmniej).

No i wiesz zawsze czasami każdy ma jakieś znajomości i może jakaś łapóweczka. Oczywiście żartuje sobie. Się brać do nauki, a nie na znajomościach polegać, bo potem w życiu trudniej będzie, bo znajomości będą ale tylko do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.