Skocz do zawartości

Metro 2033


bas001

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Siemka jeśli chodzi ci o grę Metro Redux to jest to wydanie w którym znajdziesz zarówno Metro 2033 jak i Metro Last LIght  :D czyli masz obydwie gry w jednym pudełeczku warto się skusić szczególnie że cena nie jest jakoś szczególnie wysoka ;) jeśli chodzi o wydanie na pc, bo jest jeszcze na PS4  :tongue:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dopiero teraz spojrzałem że to wersja angielska,ja grałem w obydwie części z rosyjskimi dialogami i polskimi napisami wiadomo klimacik  :biggrin: jeśli wydadzą wersję pl w takiej cenie to warto się na to pokusić.W sumie to czasem warto chwilkę odczekać ostatnio na Originie można było ściągnąć BF3 za darmo,Metro 2033 też kiedyś za darmo rozdawali  :thumbsup:

Edytowane przez Jaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tam nie lubię metro 2330 bo jakieś to takie nudne ciągle tylko se te mutanty strzelasz i tych innych stalkerów,. mówili że jest dobre zakończenie ale ja nie widział jeszcze i ciągle mam to złe dałem chłopakowi nabój babie oddałem naboje i dalej jest źle, co mam jeszcze zrobić i czemu czasem takie są przebłyski durne takie kapanie wody, to bug czy efekty graficzne? Mam radeona i 6 rdzeni i gra chodzi super mam ten fizik i elegancko.,. ale i tak gra mi się nie podoba tak o za bardzo.

 

ps. mam dysleksje i proszę nie chejtujcie

  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przeglondarkę sarafi i nie ma tu zadnego sownika, ale mama mi pokazuje któren błendy porobiłem i powolutku bedzie lepiej tylko daj troszke mi czasu na poprawe., a jakmam zrobic ten slownik pobrać inną przegladarke.?

 

ps. juz mi ten atl lepiej hodzi ale nadal nie zawsze ten popolsku znak whodzi ale lepiej jest dzięnki!

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...

Portals ostatnio nie wchodzi za często na forum, to za karę zostawię mu twoje posty w tym temacie. 

 

Hartman.. przecież nie mogę zabraniać ci uczenia się. A nawet ci pomogę ! Pan Agrael nie jest taki zły jak się wydaje ;) Bardzo proszę: http://piotrweresniak.com/2010/02/04/jak-nauczyc-sie-pisac/

I jeszcze to: http://pbiurowa.w.interia.pl/klawiatura.htm

 

A na zachętę do Nauki ocenię twój post pozytywnie. 

 

I miałeś rację, postać Burbon ( bo tak się pisze jego imię poprawnie) jest ''bardzo fajna''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoto portals?

 

Pan Agrael ma rację z tymi słownikami powolutku tu sobie pisze i już jest lepiej dziekuję.!

 

A ja teraz sobie pomyślałem że zaczne od nowa gre na poziomie stalker hardkor i to bez huda i wszystkiego i też pomyślałem że zaczne czytać książkę 2340 by się pouczyc troszkę więcejj ortografi,. mam jeszcze jedno małe pytanko czy ta gra a nowe metro ll mają duzy różnice w wymaganiach komputerowych.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania komputerowe dla gry Metro: Last Light http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=76423

Wymagania komputerowe dla gry Metro: 2033        http://www.cdaction.pl/news-11326/metro-2033-wymagania-sprzetowe-przyprawiaja-o-palpitacje-serca.html

Książeczkę Ci polecam. A portals to Pan który jest głównym Administratorem owego forum. Bardzo sympatyczny o czy się przekonasz. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cheche nawet i Pan zrobil jeden błąd duzo ludzi łączy che, dziękuje bardzo za linki (juz wiem jak pisać) i teraz ide poczytam sobie a slyszałem jeszcze o czyms takim że mogę sobie czarnego spotkac w etapie z Burbon ale ile razy łazilem to tyle razy tam nic nie ma, wie kto gdzie znależć czarnego.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przeglondarkę sarafi i nie ma tu zadnego sownika, ale mama mi pokazuje któren błendy porobiłem i powolutku bedzie lepiej tylko daj troszke mi czasu na poprawe., a jakmam zrobic ten slownik pobrać inną przegladarke.?

 

ps. juz mi ten atl lepiej hodzi ale nadal nie zawsze ten popolsku znak whodzi ale lepiej jest dzięnki!

Hartmann nie bądź taki Erich*

 

http://www.youtube.com/watch?v=FVqvWDoMS2w

 

;)

Bez urazy Hartmann ale Erich jest moim idolem w kwestii mysliwców, bokser/spadochroniarz to Max Schmeling (jedyny ktory pokonał murzyna w ringu, waga ciężka, były spadochroniarz ze "spadającej gwiazdy" i żył 100 lat !!! 1905 - 2005 ) oraz mój numer 1 w każdej dziedzinie życia Paavo Nurmi!!!

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zresztą co tu modować w tej grze? Każdy mod jeśliby wyszedł mógłby tylko pogorszyć grę - tak jak Iceman powiedział to nie Stalker.

Witam. Proszę o pomoc.Metro2033 gram przez Steam.Sprzęt mam mocny, sterowniki aktualne a wyskakują mi podczas gry błędy,wywala do pulpitu: moduł powodujący błąd metro 2033 exe wersja 1.0.0.1. adres błędu 0x003aef67 lub 0x00517238.Poprzednio grałem i było ok. Nie mogę pobrać jednego pliku, bo mam informację podczas sprawdzania spójności plików, że jednego brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.