Skocz do zawartości

Metro 2033


bas001

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłeś je tez uratować niszcząc namierzanie,bo to było to "dobre" zakończenie.Cienie tak naprawdę były przyjacielskie wobec ludzi i pomagały przez całą grę naszemu bohaterowi.http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Qnu-thCQU9A

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra stoi na naprawdę wysokim poziomie, klimat panujący w tym post-apokaliptycznych świecie jest naprawdę porywający i towarzyszy nam przez całą grę. Osobiście od metra wolę Fallouta, ale jak chcę zmienić grę na coś bardziej ponurego to Metro 2033 nadaje się do tego bardzo dobrze. Ciągle mi brakowało tego czegoś gdy przechodziłem kilkakrotnie tą grę, może to brak swobody ?nigdy nie mogę całkowicie zanurzyć się w ten ciężki klimat, ze stalkerem jest np. całkowicie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoboda to chyba tylko jeden mankament tej naprawdę super gry.Pamiętam gdy miała się ukazać i gdy opublikowano optymalne wymagania,ludziska zamarli,wydawało się kosmosem mieć sprzęt do ustawień max w tej gierce. Super gra z super klimatem i fabułą,oczywiście trylogia Stalkera nie ma sobie równych,a dzięki modom to max.Bez wazelinki jasna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przecież Metro2033 jest po polsku, no chyba żeś spiracił ? Ostatnio metro na steam było za 10zł a na allegro można kupić za 18zł Spolszczeń ci dostatek, np.: http://www.portal24h.pl/forum/spolszczenia-metro-2033-t17664.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Studio THQ ma kłopoty finansowe i ostatnio daje w promocji kody do gier.Na fejsie jest Metro 2033,trzeba wygenerowany kod wpisać w Steamie jeśli masz i działa.Ja konta też nie miałem,ale darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy i konto na Facebooku założyłem.Tu jest więcej:http://gry.interia.pl/pc/news/nietypowy-prezent-znana-gra-za-darmo,1872223

Edytowane przez kazik147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem właśnie grę, tylko dlaczego jest taki problem z obsługą kart ATI. Trzeba ściągać najnowsze sterowniki Phisis od Nvidii aby gra odpaliła. Miły prezent na święta. To wersja angielska, mógłby ktoś wrzucić opisz klawiszologi po polsku będę wdzięczny.

Edytowane przez czernobyl10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Książka i gra jest świetna ,grałem na xboxie360 więc nie mam problemu z za słabym komputerem na maksymalne detale.

Zniszczyłeś (odpalając rakiety),czy uratowałeś "Cienie" (niszcząc namierzanie) na szczycie wieży?

To nie "Cienie" tylko "Czarni" tak jest napisane w książce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.