Skocz do zawartości

Жадность (Chciwość)


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

1242702371_2.png.6601dd82d6e205d0c2809c2a10663b70.png

Tytuł oryginalny: Жадность
Platforma: Cień Czarnobyla (repack - wersja samodzielna)
Data premiery: 30.11.2023 r.
Autor: Andriucha Swiatoj


OPIS:

Spoiler

Kontynuacja komediowej serii autorstwa Andriuchy Swiatoja.

Dwa lata po zabiciu braci-kontrolerów do Zony powraca Żeniek. Niemal natychmiast rusza na zarobek.

Projekt był rozwijany w tym samym stylu: na zasadach oryginalnego Cienia Czarnobyla, ale z dodatkiem nowej zawartości.


Od autora: 

Spoiler

Podziękowania dla ysl gloss lip za pomoc z aktorstwem głosowym.

A także dziękuję wszystkim za ciepłe recenzje moich poprzednich prac. Szczerze: nie wiedziałem, że tak bardzo wam się spodobają. Jesteście niesamowitą publicznością. Cholera, aż się popłakałem(

GALERIA:

Spoiler

Prezentacja moda na kanale SevenRUS:

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Wystarczy rozpakować pobrane archiwum (najlepiej poza partycję systemową i katalogi Program Files). 


2. Dodajemy patch moda. 
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:


Patch:

  • Google Drive - [KLIK]


Źródło: new_AP-PRO_LOGO.png.aba0a3e476d400f89ebcc83f4ed08bdb.png
 

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom3kb napisał(a):

A czyli kijem nie tykać 😁

Jeśli lubisz uniwersum S.T.A.L.K.E.R.A  z jego tajemnicami i wszechobecną walką o przetrwanie to MOIM ZDANIEM - TAK !
To trzeba obchodzić szerokim łukiem !
Nie rozumiem po co takie mody powstają...
Ale jestem już na tyle stary, że pora na mnie, a w dodatku  "koleś nie  zawracaj d..."
I żeby nie było... Oglądałem live z ogrywania tego moda przez TheWolfstalker2  (jeden z bardziej uznanych youtuberów z tego uniwersum)... Widziałem jego kilka gameplay z różnych modów ale pierwszy raz słyszałem, żeby się przy czytaniu dialogów zacinał i zastanawiał się czy to jest odpowiednie słowo... A potem gryzł się w język: jak to powiedzieć, że mod jest o kant d... potłuc...
Ale w prawym górnym rogu jego pulpitu migało wyświetlenie ile wpłacają podczas lie`va donatorzy - więc kasa się zgadzała.
Zastanawiałem się tylko kiedy ( i czy w ogóle) TheWolfstalker2 udławi się tą żabą...

p.s: Właśnie skończyłem oglądać kreskówkę Leo (2023).
I to jest coś NA PRAWDĘ wartościowego !   

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie takowe mody nie "rajcują", ale wstawiłem z kronikarskiego obowiązku. Szczególnie że mamy wcześniejsze dzieła owego autora na ST, więc dodałem jako kolejną część serii. Dodatkowo @vidkunsen w niego gra i wspomniał o tym na forum. W teorii kwestia gustu, ale czy ten gust nie poszedł za daleko... To jest dobre pytanie, bo niektóre mody ośmieszają Stalkera, a nie wzbudzają zainteresowanie. 

Jeżeli chodzi o Wolfa, no to chłop próbuje zrobić z siebie celebrytę. To inna para kaloszy. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Agrael napisał(a):

 W teorii kwestia gustu, ale czy ten gust nie poszedł za daleko... To jest dobre pytanie, bo niektóre mody ośmieszają Stalkera, a nie wzbudzają zainteresowanie. 

Dokładnie TAK !
Opisałem tylko moje wrażenia i zdanie , a nie prawdę objawioną.
Podkreślam - zapytałem tak jak Perfect: "TAK, ALE PO CO? 

p.s.

14 minut temu, Agrael napisał(a):

 Dodatkowo @vidkunsen w niego gra

Ten to dopiero ma silne nerwy ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ten modzik, na ap-pro ma ocenę 8. Ogólnie cała seria Andriuchy Swiatoj została dość wysoko oceniona, więc kto wie - może jest to całkiem niezła "komediowa" seria.

Podobnie jest w przypadku Przygód Tolika. Ta seria również ma swoich zwolenników.

Osobiście omijam takie twory, ale akceptuję to, że ktoś w nie gra. Natomiast jeżeli widzę w modach anime... No to już jest profanacja. 

10 godzin temu, OldMan napisał(a):

Ten to dopiero ma silne nerwy ;) 

@vidkunsena chyba nic nie ruszy i przejdzie każdego moda :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to są typowe beka mody jakiś youtuber w to zagra, a ci co dla nich stalker to cheeki breeki to he he popatrzą i tyle, a w Stalkera to i tak nigdy nie grali i nie zagrają (no dobra może kiedyś przeszli) ale wiecie "lore" to takie super itp itd wincyj filmików wrzucajta się popatrzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciwość ... to mało powiedziane.

Staram sie tego moda skończyć, gram stalkerem który musi/chce sie dorobić.

Fabuła jak w/w nowa, odmienna, bez fanfaronady i debilnej mistyki.

Przygody cwaniaka/knajaka nie w mieście tylko w strefie.

Sporo nowych i starych mutantów, nowe frakcje, nawet na Rostoku miałem kwesta na pijawke alfa! :)

Mod prosty i bez zamulania z mistyka czy zagadkami zakręconymi jak baranie rogi.

Dużo humoru w klmacie dnia powszedniego - dialog z moda:

jak sie czujesz?

zajebiście!

Spoiler

ss_tomahawk_12-10-23_15-26-40_(l01_escape).thumb.jpg.619965986c617b8485829e6f2181d218.jpgss_tomahawk_12-10-23_15-26-19_(l01_escape).thumb.jpg.af79356c6df3a2375fafd60372b8820a.jpgss_tomahawk_12-10-23_15-24-56_(l01_escape).thumb.jpg.d77a523d8d49a0186299d99388c4854b.jpgss_tomahawk_12-10-23_15-18-23_(l01_escape).thumb.jpg.100fa1e576353e35149879c16086deba.jpgss_tomahawk_12-10-23_15-15-25_(l04_darkvalley).thumb.jpg.0bc04b8d334345c172ceb291a72e433c.jpgss_tomahawk_12-03-23_13-05-02_(l02_garbage).thumb.jpg.9bc37bce412e5585241fd756380fc4cb.jpg

 

ss_tomahawk_12-10-23_15-43-48_(l05_bar).jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

Wcale nie jest taki głupi ten mod, jest raczej zrobiony na luzie i z dowcipem. Graficznie to czysty CCz. Na uwagę zasługują ludzkie dialogi napisane z humorem. Ciekawe są też opisy broni, np. AK-74: Legenda nie wymaga reklamy, Pm: Bóg z nami. I pamiętaj, ani słowa po rosyjsku, czy Chaser 13: Postaraj się nie zasnąć, gdy zdecydujesz się go przeładować. Nie wiem, czy autor świadomie przegiął z parametrami niektórych pukawek, ale sześciostrzałowy BM-16, czy TOZ-34 pięcionabojowy to lekka przesada, składam to na karb zjawiskowości Zony. Jak dla mnie zbyt duża jest też obfitość wszelkiego dobra przy trupach, ale parametry broni poprawiłem, a z trupów biorę tylko to, co mi potrzeba (na przykład tarcze). Jak na razie, zero problemów technicznych. Załatwiłem sprawy na Kordonie i fabuła kieruje mnie na Wysypisko. Cóż, zobaczymy, co będzie dalej.

Parę screenów:

Spoiler

2.jpg

4.jpg

3.jpg

5.jpg

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron - magazynek AK - 41 naboi.

Teraz robie kwesta na "Drzewo mądrości" na Jantarze.

p.s. muza jest świetna, wiele rodzajów, dla kazdego, nawet z humorem.

Jantar, szturmowiki leca, muzyka nagle z dowódctwa przez radio głos dowódcy:

A u was co za hujnia tam leci, wy co wietnam?! :);)   

Ekoświry w X - 16

 

ss_tomahawk_12-10-23_19-43-35_(l08u_brainlab).jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jantar/X - 16 - Jantar - Agroprom - podziemia Agropromu - Ciemna Dolina.

Na agropromie na górze i dole schlagschaft und metzgerei (rzeźnia i ubojnia) - walka z nazi zombie :);) 

p.s. są przewodnicy, Monolit po zartach Striełoka zamienił sie w Rozliczenie - nazwa frakcji.

 

ss_tomahawk_12-11-23_18-53-32_(l03_agroprom).jpg

ss_tomahawk_12-11-23_19-01-14_(l03_agroprom).jpg

p.s. 2 - mod fajny, rozkręcił sie, chcesz oceniać moda - zagraj w niego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem via przewodnik na/w Ciemnej Dolinie.

Moc atrakcji - mam uwolnic Mastera - powód - złoto! :) - najpierw rosyjska ruletka - 3 razy bębenek naganta a potem walka z niewidzialnymi nad laboratorium.

Mod coraz bardziej fajny, polecam.

p.s. komiec kwestu na: Wielki, zły, martwy. :)

 

ss_tomahawk_12-16-23_10-00-46_(l04_darkvalley).jpg

p.s. 2 Wazne! jak zabijesz mutanta to w nim zamiast części ciała jest różna amunicja !

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

Chciwość już za mną. Ten mod to spojrzenie na Zonę z lekkim przymrużeniem oka. Nieskomplikowana, ale przemyślana fabuła ze zwrotami akcji, intryga, napady, ucieczki, możliwość porozmawiania z przyrodą nieożywioną, nowi oraz starzy znajomi i wiele-wiele więcej... a do tego proste ludzkie dialogi i fajna muzyka. Nie będę się rozpisywał, dodam tylko, że gdyby autor postarał się o lepszą oprawę graficzną i porządną paczkę broni, zaryzykowałbym stwierdzenie, że jest to powiew świeżego powietrza w świecie moddingu do STALKERA.

Parę screenów:

Spoiler

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

kamień.jpg

Drzewo mądrości.jpg

Dobry plan... https://youtu.be/n5Wk0JVXois

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.