Jump to content

Szukanie igły w stogu siana


Recommended Posts

Witam. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu torby dla Sacharowa, która ma rzekomo być gdzieś na lewo od wejścia na teren elektrowni, przy ciele jakiegoś wojskowego. Szukam już tego badziewia prawie cały dzień od rana, przewertowałem całe forum, przeczesałem chyba wszystkie zakamarki lokacji CEA i nic z tego nie wynika. Robię już chyba siódme podejście i straciłem już nerwy. I co to w ogóle za misja, w której trzeba szukać igły w stogu siana i odwoływać się do poradników, rosyjskojęzycznych filmików, wertować fora i robić inne jeszcze cuda, bo nie da się normalnie ukończyć misji, posługując się wskazówkami danymi w grze. Nie mówiąc już o tym, że miejsce wskazane przez grę, w którym niby ma być ten przedmiot jest zupełnie inne niż to, ktore wynika z opisów z forum?

Edited by chszarz
Link to comment
Share on other sites

@chszarz no nie wiem ta torba to leżała na takim małym "posterunku" wojskowym na tej lokacji. Jakiś namiocik trochę skrzynek itp pierdoły.

Jest szansa, że podczas walki/szturmu na CEA trupy i przedmiot mogły gdzieś odlecieć z powodu wybuchów pocisków 😏 Ewentualnie wina grania na oświetleniu statycznym i nie masz przedmiotu.

Łapaj filmika

Ps. Nie robimy kilku tematów z tymi samymi pytaniami bo to ci w niczym nie przyśpieszy.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki. Sorki za robienie dwóch tematów, ale wyczerpałem już totalnie limit cierpliwości w tej misji. Szukałem tego zupełnie gdzie indziej. Była mowa na forum, że na lewo od głównego wejścia, w pobliżu rur biegnących w poprzek, potem coś o promieniowaniu. Wszystko mi wskazywało na to, że to miejsce, przez które się wchodzi na teren CEA, tam gdzie jest brama, za nią baraki, a dalej w lewo idzie rurociąg... Na tym posterunku byłem na samym początku ale nic tam nie znalazłem. Dopiero teraz jak wróciłem jeszcze raz na posterunek, pojawił się tam jeszcze jakiś jeden żołnierz i akurat on miał tę torbę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity