Skocz do zawartości

Szukanie igły w stogu siana


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu torby dla Sacharowa, która ma rzekomo być gdzieś na lewo od wejścia na teren elektrowni, przy ciele jakiegoś wojskowego. Szukam już tego badziewia prawie cały dzień od rana, przewertowałem całe forum, przeczesałem chyba wszystkie zakamarki lokacji CEA i nic z tego nie wynika. Robię już chyba siódme podejście i straciłem już nerwy. I co to w ogóle za misja, w której trzeba szukać igły w stogu siana i odwoływać się do poradników, rosyjskojęzycznych filmików, wertować fora i robić inne jeszcze cuda, bo nie da się normalnie ukończyć misji, posługując się wskazówkami danymi w grze. Nie mówiąc już o tym, że miejsce wskazane przez grę, w którym niby ma być ten przedmiot jest zupełnie inne niż to, ktore wynika z opisów z forum?

Edytowane przez chszarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chszarz no nie wiem ta torba to leżała na takim małym "posterunku" wojskowym na tej lokacji. Jakiś namiocik trochę skrzynek itp pierdoły.

Jest szansa, że podczas walki/szturmu na CEA trupy i przedmiot mogły gdzieś odlecieć z powodu wybuchów pocisków 😏 Ewentualnie wina grania na oświetleniu statycznym i nie masz przedmiotu.

Łapaj filmika

Ps. Nie robimy kilku tematów z tymi samymi pytaniami bo to ci w niczym nie przyśpieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Sorki za robienie dwóch tematów, ale wyczerpałem już totalnie limit cierpliwości w tej misji. Szukałem tego zupełnie gdzie indziej. Była mowa na forum, że na lewo od głównego wejścia, w pobliżu rur biegnących w poprzek, potem coś o promieniowaniu. Wszystko mi wskazywało na to, że to miejsce, przez które się wchodzi na teren CEA, tam gdzie jest brama, za nią baraki, a dalej w lewo idzie rurociąg... Na tym posterunku byłem na samym początku ale nic tam nie znalazłem. Dopiero teraz jak wróciłem jeszcze raz na posterunek, pojawił się tam jeszcze jakiś jeden żołnierz i akurat on miał tę torbę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.