Skocz do zawartości

Dead Air: Weapons Evolution (OBT)


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

image.png

Platforma: Dead Air 0.98b (repack - wersja samodzielna)
Data premiery: 02.01.2023 r.
Autor: WILD_USEC


OPIS:

Spoiler

Dead Air: Weapons Evolution to pierwszy duży dodatek oferujący nową broń w znanej modyfikacji Dead Air 0.98b.

Addon stanowi przerobioną wersję Dead Air: Gunslinger Addon i zawiera zestaw paczek broni, takich jak Gunslinger, B&S, Blidside Weapons Reanimation, osobne projekty z ModDB, a także broń, za którą odpowiada autor DA:WE. 


Podziękowania:

Spoiler

Przede wszystkim ogromne podziękowania dla twórców Gunslingera i modderów z ModDB za ich doskonałe modele broni.

  • prophet - dzięki za blend i poradnik.
  • Robbie - dzięki za niesamowite animacje LR-300 z ProjectX Reloaded.

Otrzymałem również ogromny miszmasz dodatków dźwiękowych do Anomaly, nie mogę ich wszystkich wymienić, ponieważ nie pamiętam ich nazw, ale serdecznie za nie dziękuję)))).

I oczywiście OGROMNE podziękowania dla ludzi, którzy śledzą nowości na YouTube oraz wsparli mnie w potrzebie i wzięli udział w testach.

 

PORADY:

Spoiler

Wstępne porady od autora: 

Spoiler

Rozumiem, że dodatek może powodować niechęć z powodu braku nowych funkcji. 

Celowniki 3D, PDA w 3D, realistyczne kolimatory itp. - to wszystko jest niemożliwe do zrealizowania na przestarzałym silniku bez odpowiedniego kodu.

Mam jednak nadzieję, że starym wyjadaczom Dead Air dodatek bardzo się spodoba.

Od razu nadmienię:

  • Czy można go używać w innych buildach? Tak, można.
  • Czy mogę pożyczyć modele i animacje? Tak, możesz, ale niektóre pliki zawierają easter eggi)))
  • Wystąpił błąd podczas przemieszczania się między lokacjami, co zrobić? Pomaga wczytanie ostatniego zapisu gry.
  • Wystąpił błąd podczas gry, co zrobić? Problem "dziadka" - to naturalne.

Dodatek zawiera zbiór różnych pakietów (EFTWP, THAP REWORK, własne opracowania, HolywoodFX).
Obecnie dodatek nie jest kompatybilny z różnymi kompilacjami Dead Air.

 

GALERIA:

Spoiler

ss-cybercrusader-12-30-23-01-37-09-l01-escape.jpg  ss-cybercrusader-12-29-23-22-28-10-jupiter.jpg

ss-cybercrusader-12-26-23-22-45-10-l08-yantar.jpg  ss-cybercrusader-01-02-24-20-18-09-k00-marsh.jpg

ss-cybercrusader-01-02-24-22-41-47-l11-pripyat.jpg  ss-cybercrusader-12-22-23-16-06-53-l01-escape.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Dead Air 0.98b.


2. Zawartość pobranego archiwum moda i fixa umieszczamy w głównym katalogu gry.


3. Po zainstalowaniu modyfikacji należy włączyć konsolę (~) i wpisać komendę hud_fov 0.31.
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

  • Google Drive - [KLIK]

Fix:

  • Google Drive - [KLIK]

Angielska translacja: 

  • Google Drive - [KLIK]


Źródło: APPROTS.png.4603aa7965381464d0b7bb29c67170af.png
 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.