Skocz do zawartości

Co dalej?


Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając fakt strzelania w dzień- strzelając w nocy z tłumikiem huku widać ogień wylotowy... ale nie zawsze każdy go widzi ;] a poza tym "jeden strzał z jednego miejsca" to idealna zasada jak ktoś nie ma tłumika w ogóle ;) mogliby jeszcze dodać mocniejszą zależność odległości strzału- im dalej tym wyżej trzeba celować. Do tej pory to było tylko (chyba) w VSS Vintorez (W SoC- Vintar BC)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zdrastwujta po dłuższej nieobecności. Tak myślałem co by się przydało w nowym Stalkerze i... Chociaż 1/4 gry mógł by być śnieg. Tropienie przyszłych ofiar po śladach, zamiecie że nic nie widać i krew na białym śniegu... To było by piękne. Oprócz tego przydałby się chociaż jeden pojazd, np. jak byś był w dobrych stosunkach z wojskiem to mogli by cię przewieść w jakieś miejsce pojazdem, oczywiście za opłatą. Nie opłacalne by to było w stosunku do zwykłych przewodników więc tutaj nasuwa się nowy pomysł. Brakowało mi przypadków w przeprowadzaniu mnie między lokacjami. Bo ja np, chciałbym podczas podróży z przewodnikiem natrafić na kilka mutantów, albo zasadzkę bandytów. Było by ciekawiej. No, na razie tyle moich pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W jakims modzie byla opcja zwerbowania najemnika, ktory latal wszedzie z toba. Pomysl jest calkiem niezly, ale sprawne wykonanie tego moze byc ciezkie [babolce w stylu zacinania sie naszego kolegi w drzwiach itp.]

To było w Sigerous Mod do CoP-a .Wcale nie taka zła sprawa i w miarę bez problemów wszystko chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.