Skocz do zawartości

AtmosFear 3.0


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

AF2.1 chodzi bez problemu na 4GB RAMu ale na systemach 64bitowych. Na 32bitowych z racji ograniczenia ilości RAM na jedną aplikacje do 2GB mogą wystąpić wyloty na pulpit. Instalacja z opcją niskiej jakości tekstur powinna zminimalizować ryzyko wylotów. AF3 jest w 99% skończony. Planowana (nieoficjalna) data premiery to 1 tydzień Lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam wymagania. AF2 robiłem (i grałem) na 32bitowym XPku z 8800GTS w SLi. I chodziło całkiem nieźle w rozdziałce 1280x1024 w DX9. AF3 nie ma wiele większych wymagań. Ot 20 tekstur nieba więcej więc bez paniki. Po zainstalowaniu opcji normal-resolution powinno pójść nawet na 2GB RAMu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AF3 jest w 99% skończony. Planowana (nieoficjalna) data premiery to 1 tydzień Lipca.

Mam nadzieję Cromm, że wrzucisz na forum nową wersję AF..:)..(czy będzie to nowy temat, czy dodatek do tego zrobisz jak uważasz) i od razu w miarę możliwości patch do połączenia z SGM...

Cromm... czy można łączyć AF + Braz1.6.1 z naszego forum..czy raczej trzeba osobny patch ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej jest, czy patch do wersji 2.1 można postawić i czy zadziała z BRAZem ;)

Pojęcia nie mam. Nie sprawdzałem czy ten z SGM 1.7 działa z BRAZ-em. Prawdopodobnie nie, bo pamiętam, że kiedyś mergowałem AF2.1 z BRAZ-em 1.6.1 (chyba) ale potem wyszedł SGM 1.7 i patch z BRAZ-a 1.6 nie działał z SGM1.7. Niestety wywaliłem tą zmergowaną wersję.

A co do łączenia AF3 z SGM 1.7 to pewnie kiedyś zrobię ale będzie to nieco trudniejsze niż z AF2.1. Chyba zostawię łączenie naszym wschodnim sąsiadom. SGM jest tam cholernie popularny więc ktoś pewnie takiego pacza zrobi.

Prawdę mówiąc to po 3 miechach robienia AF3 wreszcie bym w coś naprawdę pograł. Chociaż moja połowica uważa, że ja nic nie robię tylko gram. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do łączenia AF3 z SGM 1.7 to pewnie kiedyś zrobię ale będzie to nieco trudniejsze niż z AF2.1. Chyba zostawię łączenie naszym wschodnim sąsiadom. SGM jest tam cholernie popularny więc ktoś pewnie takiego pacza zrobi.

Chyba nasz rację...więc AF3 będzie na razie jako dodatek do czystej gry jak dobrze zrozumiałem...

Prawdę mówiąc to po 3 miechach robienia AF3 wreszcie bym w coś naprawdę pograł. Chociaż moja połowica uważa, że ja nic nie robię tylko gram.

Ciężko się jej dziwić...ja posiedzę trochę przy kompie i już słyszę to samo...:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nasz rację...więc AF3 będzie na razie jako dodatek do czystej gry jak dobrze zrozumiałem...

No na razie tak, ale na innych forach już mnie prosili, żebym im udostępnił chociaż nowe skrypty z AF3 bo chcą go dołączać do swoich modów. A jeszcze nawet nie widzieli Trójki :D Tak więc niedługo pewnie uświadczymy AF3 w wielu modach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie i to w wersji hi-res. Na takim kompie by robiony i testowany: Intel Quad Core 6600, 4GB RAM, GTX 295, Windows 7 64bit, DX10. FPS nie spada poniżej 30. Po starcie nowej gry z zainstalowanym AF3 hi-res + Absolute Nature 2 ultra-res + Absolute structures Task Manager pokazuje zajęte 1.9 - 2.3 GB RAM.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no trochę jest bo ja odpalałem AF2.1 nawet na starym systemie (XP 32bit) i to w wersji ultra. Co prawda lubił się wywalać do pulpitu przy przechodzeniu między lokacjami ale musiałem moda jakoś przetestować i skriny porobić. No i na 32bitowym systemie tekstury nie były w najwyższej jakości bo silnik na to nie pozwala. Ale to ograniczenie nie ma zastosowania do tekstur nieba.

Sprawdź czy jakieś badziewie Ci nie zajmuje niepotrzebnie pamięci.

AtmosFear 3 Trailer

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=_dL8H5ViKGs

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.