Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hastur_cover.jpeg.ea1d00aae41a3b97d35a3cd7cf0365af.jpeg

Tytuł oryginalny: Controller Evolve: Хастур
Platforma: OGSR Controller Edition (repack - wersja samodzielna)
Data premiery: 31.05.2024 r.
Autor: Paracetamol
Śr. długość rozgrywki: ok. 1.5 godziny


OPIS:

Spoiler

Podczas tego starcia Hastur przegrał. Pijawka okazała się znacznie silniejsza, ale szczęście wciąż było po stronie kontrolera. Udało mu się przeżyć. Po jakimś czasie jego „Gospodarz” powierzył mu nowe zadanie. Któż by przypuszczał, że tym razem dojdzie do takiego zakończenia...


Wykorzystane materiały i podziękowania:

Spoiler
  • platforma w postaci moda Controller Evolve autorstwa zuuuuuuulus i seeeeega, za co należą się podziękowania;
  • kilka nowych modeli mutantów autorstwa Sinkent'a;
  • moduł NT autorstwa Graff46;
  • moduły autorstwa Артоса;
  • podziękowania za wsparcie moralne i finansowe;
  • podziękowania dla Volk2442 i Кире.

Od autora: 

Spoiler

Nikt się tego nie spodziewał, ale w końcu udało się wydać moda. Krótka historia z życia jednego z więźniów, na którym przeprowadzano eksperymenty. Modyfikacja stanowi prolog do całej historii rozgrywającej się w serii „Los Monolitu” i nie tylko. Średnia długość rozgrywki to półtorej godziny. Istnieją trzy zakończenia w zależności od podjętych przez gracza decyzji (nieco inna fabuła na końcowej lokacji i samo zakończenie. O tym, jaki finał został odblokowany, można dowiedzieć się w menu głównym). Być może w tym roku pojawi się kolejna odsłona, ale nie mogę jeszcze niczego zagwarantować, tak samo, jak nie mogę zapewnić, że nie zrezygnuję z niej całkowicie. Do zobaczenia! 

 

PORADY:

Spoiler

Wskazówki dot. rozgrywki: 

  • Nie należy zbyt często korzystać z umiejętności przejmowania kontroli nad ciałami, ponieważ mogą wystąpić błędy. Ponadto nie wolno zmieniać lokacji, będąc w czyimś ciele! W innym przypadku można "wylądować" pod mapą.
  • Autor doradza jak najczęściej dokonywać twardych zapisów gry. W przeciwnym razie mod jest wyjątkowo niestabilny.

GALERIA:

Spoiler

n5XyN7Hwk-k.jpg  k_UizmDJd08.jpg

9bf7gAeXeGg.jpg  Q-xaHTlt73E.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Modyfikacja jest w formie samodzielnej gry (tzw. repack). Wystarczy rozpakować wszystkie archiwa (najlepiej poza partycję systemową i katalogi Program Files) do jednego folderu. 


2. Modyfikację trzeba uruchomić za pomocą pliku .exe w: name_of_root_folder\bin_x64\xrEngine.exe.
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

  • Google Drive - [KLIK]


Źródło: APPROTS.png.4603aa7965381464d0b7bb29c67170af.png  Y6DvRrN.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no jak to jest polowanie na kontrolera to polecam do niego dodatkowo mod "Drunks Horrific Controlers" z moddb,już na początku w lab x16 mnie przez ściany atakował,jakieś wizje i mi nawet Hip z drużyny wywaliło,patrzę gdzie ona jest a ta klęczy i się za głowę trzyma,jazda na very hard,z bliska jak podszedł to nawet nożem nie mogłem machać a z broni palnej to mi sam strzelał,dobrze że controler dostał wcześniej granatem to jak mój avatar zaczoł strzelać to wycelowałem w controlera i przez przypadek go trafiłem😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przejrzałem pliki moda i w nich nie ma plików języka angielskiego poza dwoma plikami, które dotyczą tylko menu i opcji.
Nie wiem jak zmienić lokalizację na en bo nigdy mi to nie było potrzebne, ale w tym wypadku zmiana raczej mija się z celem.
  
Najlepiej gdyby to wyglądało tak:
ss_oldman_06-28-24_22-17-55_(mainmenu).thumb.jpg.2a1dbda2f077592889925bea321efeba.jpg

Niestety to tylko kilka minut mojej zabawy z plikami ;) 
1. Autor moda używa gotowych plików a w nich tylko około 20 % zawartości używanych jest w modzie.
Więc nie wiem czy komuś będzie się chciało w nich dłubać... 
2. Lista uwag i możliwych problemów podczas grania (pierwszy post) jest tak długa, że ręce opadają...
3. Do moda wyszedł patch, którego nie ma w pierwszym poście. 
(opis zamian na stronie moda)
gamedata.zip
   

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.