Jump to content
Sign in to follow this  
Mlynek

Seva i Egzo

Recommended Posts

Chmm jeden jest na dachu stacji benzynowej na Zatonie w skrytce , drugi w jaskini pod Płonącym Gospodarstwem przy zwłokach Kawalarza chyba , więcej nie pamiętam. Tu masz dokładne mapy lokacji z zaznaczonymi itemami http://www.stalkerte...olowe-mapy-cop/ Prościej jest uzbierać kasę na jeden dobry pancerz i później go uppgradować systematycznie

Edit

Sorry nie doczytałem że chodzi ci o Sevę i Egzo :( oczywiście tych pancerzy nie znajdziesz .Możesz je sobie kupić u handlarza na drugim piętrze Skadowska Żwawego chyba , on handluje unikalnymi kombinezonami .Po za tym Sevę kupisz bez problemu u zwykłych handlarzy po osiągnięciu pewnego etapu gry .Egzoszkielety też będą ale w kosmicznej cenie

Seva jest też w skrytce w tunelu - droga do prypeci jest w skrzynce w budynku obok anomali który jest w największym odcinku tego tunelu (takim wielkim hangarze)budynek ten jest na wschód od puktu wejścia do tego pomieszczenia.

A jak szybko uzbierać kasę na egzo od żwawego ?

Zbieraj artefakty, sprzedawaj broń . Rób poboczne zadania , sprzedawaj znalezione notatki.W zasadzie to odpuść sobie egzo aż nie dojdziesz z fabułą do wyprawy do Prypeci.Wcześniej masz nikłe szanse uzbierać na egzo ale też nie jest ono specjalnie potrzebne.Spokojnie wystarcza kupiona u Żwawego kamizelka Czystego Nieba CS-3 bodajże albo CS-5

Seva jest też w skrytce w tunelu - droga do prypeci jest w skrzynce w budynku obok anomali który jest w największym odcinku tego tunelu (takim wielkim hangarze)budynek ten jest na wschód od puktu wejścia do tego pomieszczenia.

A nie jest przypadkiem tak że żeby wejść do tunelu to trzeba mieć już Sevę ? :(

A nie jest przypadkiem tak że żeby wejść do tunelu to trzeba mieć już Sevę ? :(

No prawda jak mogłem o tym zapomnieć.Po co wogóle umieszczali ją w tym schowku skoro i tak już ją mamy ? Można ją też znaleźć w prypeci gdzieś koło przedszkola ,ale to i tak nie ma sensu ,gdyż i tak nam się wtedy już nie przyda.

Pamiętajcie że po każdej emisji są nowe artefakty w anomaliach ja tak robiłem i egzo-szkelet miałem już w czasie misji"legowisko pijawek"od żwawego za 60 tyś. a SAVĘ możesz kupić u każdego Handlarza