Skocz do zawartości

splolszczenie modów do Stalker Anomaly


miras2

Rekomendowane odpowiedzi

mam trochę słaby komputer,w zasadzie laptop ale na Dx9 i słabszych ustawienaich da się pograc,moja prośba jest taaka,sam połączyłem mody bez moderatora z GAMMA(zamiast ponad 100GB plik z GAMMY mam gamedata trochę ponad 28GB😀plus db z nowymi lewelami i cała reszta to razem ponad 46GB)i część fajnych modów mam bez spolszczenia,część spolszczyłem za pomocą dodatku Stalker_Translation_XML_TOOL-Executable-Version-3.4 z strony moddb ,mógłby mi ktoś pomóc w tłumaczeniu plików z folderu eng ,próbowałem tutaj wysłać ale jakoś nie chcą się tutaj się wysłać,jeśli ktoś byłby chętny to mu wyślę na maila lub na MEGA,mody takie jak Western Gods,  Lootboxes_Diamond_Edition_V2.2.2.3 lub Framework Experience mam przetłumaczene nie do końca,ale najbardziej chodzi mi o plik textowy st_dynamic_news który ma ponad 2MB,tylko nie pamiętam z którego moda go mam,a dochodzą w nim nowe fajne wiadomości od innych stalkerów na ekranie głównym oraz ale nie jestem pewny nowe opowieści dla kompanów których masz z sobą(muszę to sprawdzić)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sorki ale nie zawsze mi na klawiaturze wyskakuje to co chcę napisać więc bez takich,pisałem na szybko bez sprawdzania co piszę,yulko się zapytałem czy komuś się go chce spolszczyć,mam 2 mody z dodatkowymi wypowiedziami ale nie mam czasu się nimi bawić,a SZczepan by mógł dodać do opowieści kompanów kawałki o stalkerze Pietrowie z książek Wiktora Noczkina,niektóre są niezłe 😂

i znów zamiast tylko* wyszło yulko

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To podobnie jak i ja, trochę dodatków sobie przetłumaczyłem, ale nie wiem gdzie to tutaj wrzucać. Na pewno nie widzi mi się robienie osobnego wątku dla każdego.
Miras2 - ja chyba przetłumaczyłem wszystko co potrzebne we Framework Experience wraz z RPG XP Redux Orleon ilrathCXV oraz  Base Skills Pack [Experience Framework] 1.2.2

Jak ktoś chce, to może sobie zaciągnąć pasujące spolszczenia z
https://drive.google.com/drive/folders/177jS_pxlQMgcDVr9-8JAev2wjCbSfDAb

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skipi07 jest tu dział z dodatkami do anomaly, jest w nim też trochę spolszczonych Klik

Mi też się nie widzi przeglądać tego co przetłumaczyłeś i ewentualnie dodawać do istniejących tematów albo tworzyć nowych. Bo widzę, że sporo tego masz.

Zawsze można walnąć jakiś zbiorczy temacik w stylu "Spolszczenia różnych addonów do Anomaly" i tak piszesz jak komuś się chce to niech przegląda może coś z tego co zrobiłeś używa to sobie zassie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.