Skocz do zawartości

Pragnieniem polecenia post napisany


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

nigdy wcześniej nie przechodziłem CC - udało mi się, zdowngradować do 1.0004 grę (po pewnych problemach) i przychodzę z zapytaniem takowym: jakie polecacie mody, zmieniające grafikę, ale też i te, które zmieniają mechaniki? Jednakże poszukuję takich, względnie bliskich vanilli - polecono mi gdzie indziej "Zone Restoration Project". Jakieś inne opcje, sugestie?

PS. Czy to normalne, że po downgrade i przy testowym odpaleniu nowej gry, wszystko się tak wolno wczytuje? Nie wiem, czy to kwestia architektury i braku "umiejętności" korzystania, z wielu rdzeni w procesorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bog Masz wszędzie czytelnie oznaczone mody w każdym dziale i masz podfora z kategoriami czego dane mody dotyczą

https://stalkerteam.pl/forum/303-mody-pl-do-soc/

to sobie wybierzesz co chcesz. 

Tylko przy ręcznej instalacji moda na podstawkę patrz na jaką wersję patcha trzeba go stawiać, np jeśli mod wymaga podstawki 1.0006 to na innej wersji nie będzie działał. 

Ty masz wersję 1.0004 to do tej wersji musisz szukać modów, ale nie będziesz miał łatwo bo większość modów wymaga 1.0006.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wariat napisał(a):

@Bog Masz wszędzie czytelnie oznaczone mody w każdym dziale i masz podfora z kategoriami czego dane mody dotyczą

https://stalkerteam.pl/forum/303-mody-pl-do-soc/

to sobie wybierzesz co chcesz. 

Tylko przy ręcznej instalacji moda na podstawkę patrz na jaką wersję patcha trzeba go stawiać, np jeśli mod wymaga podstawki 1.0006 to na innej wersji nie będzie działał. 

Ty masz wersję 1.0004 to do tej wersji musisz szukać modów, ale nie będziesz miał łatwo bo większość modów wymaga 1.0006.

 

Znaczy ja, zdążyłem już to przejrzeć. Prawdę powiedziawszy, ogrom tych modów i zawartości - trochę mnie przytłoczył. Z tego powodu właśnie, założyłem głównie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bog

Skoro nie szukasz nowej fabuły, to może Autumn Aurora 2.1? Swego czasu w tym modzie zakochało się wielu weteranów. Dodatkowo pracował nad nim nasz rodak, to warto pochwalić. 

Idąc tym tropem, mogę polecić Dima's Mod Final. Stary, ale to nie oznacza, że zły. 

Skoro masz ochotę, na CCz z odświeżoną grafiką i nową mechaniką, to polecam powyższe, bo dobrze zacząć właśnie od takich, zanim człowiek zapragnie nowej fabuły, ale to temat na inną historię. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Agrael napisał(a):

@Bog

Skoro nie szukasz nowej fabuły, to może Autumn Aurora 2.1? Swego czasu w tym modzie zakochało się wielu weteranów. Dodatkowo pracował nad nim nasz rodak, to warto pochwalić. 

Idąc tym tropem, mogę polecić Dima's Mod Final. Stary, ale to nie oznacza, że zły. 

Skoro masz ochotę, na CCz z odświeżoną grafiką i nową mechaniką, to polecam powyższe, bo dobrze zacząć właśnie od takich, zanim człowiek zapragnie nowej fabuły, ale to temat na inną historię. 

Obydwa wymienione, wymagają wyższej wersji - w sumie tych, od których uciekałem celowo 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.