Skocz do zawartości

Ulepszanie TRS 301


nyguss

Rekomendowane odpowiedzi

@Polski_Szogun Z tego co pamiętam Aszot to handlarz, a technikiem jest Jar.:) 

Ale też mi się przy okazji przypomniało, że do bardziej skomplikowanych modyfikacji technicy potrzebują pendrive-ów z informacjami o modyfikacjach. Te znajdowało się w schowkach, a schowki kupuje się u handlarzy frakcji i u innych kwestowych postaci.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat mi się zawsze Jar z Aszotem mylił, a po drugie dawno nie grałem fabuły :).

Pendrive dla Jara to tylko do snajperek z tego co pamiętam :)

Ja ulepszaniem TRS byle jak, bo po wykonaniu misji od powinności, dołączałem do Wolności i ulepszałem SGI od Czechowa ;)

 

 

Edytowane przez Polski_Szogun
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2024 o 11:05, Polski_Szogun napisał(a):

@wariat mi się zawsze Jar z Aszotem mylił, a po drugie dawno nie grałem fabuły :).

Pendrive dla Jara to tylko do snajperek z tego co pamiętam :)

Ja ulepszaniem TRS byle jak, bo po wykonaniu misji od powinności, dołączałem do Wolności i ulepszałem SGI od Czechowa ;)

 

 

A kiedy najlepiej dołączyć do wolności? Jestem zaraz przed wejściem do czerwonego lasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ignachinio napisał(a):

Jak przechodzisz pierwszy raz to bym nigdzie nie dołączał tylko przeszedł jako neutral. Ale generalnie teraz już możesz dla Powinności raczej zadań mieć nie będziesz a dalej w fabule jeszcze trochę Wolności będzie.

Dołączyłem już do stalkerów, wybiłem bandytów, kończę ulepszać broń i chciałbym trochę fabułę pchnąć do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nyguss napisał(a):

A kiedy najlepiej dołączyć do wolności?

@nyguss ja zawsze dołączałem po zrobieniu misji dla Powinności :) 

53 minuty temu, Ignachinio napisał(a):

Jak przechodzisz pierwszy raz to bym nigdzie nie dołączał tylko przeszedł jako neutral

Ja po zrobieniu questa ze skrzynią dla Sidora dołączałem do Samotników, ale bezpieczniej będzie nie dołączając nigdzie :) 

37 minut temu, Ignachinio napisał(a):

Wojna Frakcji jest tak zbugowana, że to się w głowie nie mieści

Skoda gadać. Ile to razy musiałem powtarzać całą Wojnę Frakcji tylko przez to, że się zbugowała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Polski_Szogun napisał(a):

@nyguss ja zawsze dołączałem po zrobieniu misji dla Powinności :) 

Ja po zrobieniu questa ze skrzynią dla Sidora dołączałem do Samotników, ale bezpieczniej będzie nie dołączając nigdzie :) 

Skoda gadać. Ile to razy musiałem powtarzać całą Wojnę Frakcji tylko przez to, że się zbugowała...

A o jakie misje dokładnie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeśli chodzi o samą wojnę frakcji to polecam moda TFW 3.8 bodajże. Świetna zabawa i nie zbugowana wojna frakcji. Co prawda nie ma tam żadnej fabuły ale chyba najlepszy mod pod tym względem. Był chyba jeszcze jeden mod od wojny frakcji ale pewnie już go nawet w necie nie ma. Jak przypomnę sobie nazwę dopiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ignachinio napisał(a):

Dlatego jeśli chodzi o samą wojnę frakcji to polecam moda TFW 3.8 bodajże. Świetna zabawa i nie zbugowana wojna frakcji. Co prawda nie ma tam żadnej fabuły ale chyba najlepszy mod pod tym względem. Był chyba jeszcze jeden mod od wojny frakcji ale pewnie już go nawet w necie nie ma. Jak przypomnę sobie nazwę dopiszę.

To jest w sumie moje drugie podejście do czystego nieba bo za pierwszym razem jak grałem to dołączyłem do wolności i był na wysypisku posterunek do odbicia, był tam jeden typ z powinności. Po zabiciu go posterunek był nadal do odbicia ale nie było tam kogo zabić, rozumiem że o takiego buga chodzi, dlatego zacząłem grać od nowa. W sumie nie tylko przez to, miałem bardzo słabą postać jak na czerwony las, 0 artefaktów, pancerz ten wschód słońca co dostaje się od powinności owoców, teraz bardziej się postarałem.

Edytowane przez nyguss
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, nyguss napisał(a):

To jest w sumie moje drugie podejście do czystego nieba bo za pierwszym razem jak grałem to dołączyłem do wolności i był na wysypisku posterunek do odbicia, był tam jeden typ z powinności. Po zabiciu go posterunek był nadal do odbicia ale nie było tam kogo zabić, rozumiem że o takiego buga chodzi, dlatego zacząłem grać od nowa

Właśnie o ten bug chodzi.

Kiedyś jak wybiłem bazę Samotników, (dołączyłem do Bandytów, bo chciałem zdobyć G-36, czyli GP-37) to dalej pisało, żeby wybić bazę, a to było moje 5/6 podejście. Normalnie taki byłem wkurzony, że twarz miałem czerwoną jak burak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Polski_Szogun napisał(a):

Właśnie o ten bug chodzi.

Kiedyś jak wybiłem bazę Samotników, (dołączyłem do Bandytów, bo chciałem zdobyć G-36, czyli GP-37) to dalej pisało, żeby wybić bazę, a to było moje 5/6 podejście. Normalnie taki byłem wkurzony, że twarz miałem czerwoną jak burak 

Jeszcze takie pytanie mam - jak popchnę fabułę do przodu tzn czerwony las i dalej, jest nadal możliwość dołączenia do wolności czy już nie będę mógł wrócić do poprzednich map?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.