Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sprawdź chłodzenie karty graficznej. Jak cię wywala do bluescreena to masz problem z kompem a nie z modem. Wyłącz automatyczny reset i spisz z ekranu kody błędów windowsa. Będzie to wyglądać 0x0000048 coś takiego. Wstukaj to w google i wyjdzie ci przy odrobinie szczęścia co ci się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,co do stwierdzenia uszkodzenia kart wystarczy otworzyć Biosa i jeżeli będą "krzaczki" zamiast liter karta graficzna do wymiany.

Tylko, że nie koniecznie bo..

1. wystarczy,że karta traci połączenie w slocie = czarny ekran, komp nie wstaje i nie koniecznie jest uszkodzona

2. jeżeli jest już uszkodzona poważnie bios raczej nie zobaczysz

3. jeżeli jest przypalona = efekt o którym piszesz

Ogólnie twardy restet w czasie gry to wina samego kompa..czy to brak spójności sprzętu..czy to braki w sofcie.. :). z kartami bywa różnie i najlepsza metoda to zapakować do innego kompa dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

U mnie na początku bez problemów i generalnie mod godny polecenia. Nie podobają mi się teksturki broni (amunicji też), przedmiotów oraz HUD - co zrobić aby przywrócić domyślne-niemodowane ? Poza tym pytanie - gdzie i co zmienić aby widok przez celownik optyczny był normalny (okrągły) a nie eliptyczny - gram na rozdziałce ekranu 1440x900 ?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstury broni znajdziesz pod ścieżką: X:Program FilesTHQS.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobylgamedatatextureswpn

Po prostu podmieniasz sobie na te z podstawki, tylko musisz pamiętać by ilość i nazwy podmienianych tekstur były identyczne z tymi z moda ! Najlepiej podmieniać pojedynczo. Na wszelki wypadek zrób sobie kopię folderu, w którym chcesz grzebać, zebyś mógł go przywrócić jak mod przestałby Ci działać ;)

Ten mod nie ma fixa dla monitorów szerokoformatowych, więc celownik będzie eliptyczny na takiej rozdziałce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstury broni znajdziesz pod ścieżką: X:Program FilesTHQS.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobylgamedatatextureswpn

Po prostu podmieniasz sobie na te z podstawki, tylko musisz pamiętać by ilość i nazwy podmienianych tekstur były identyczne z tymi z moda ! Najlepiej podmieniać pojedynczo. Na wszelki wypadek zrób sobie kopię folderu, w którym chcesz grzebać, zebyś mógł go przywrócić jak mod przestałby Ci działać Dołączona grafika

Ten mod nie ma fixa dla monitorów szerokoformatowych, więc celownik będzie eliptyczny na takiej rozdziałce.

Dzięki za szybka odpowiedź :) Podmieniłem kilka broni i nie ma zmian w HUD-dzie a tylko o tę zmianę mi chodzi. Czy może trzeba zacząć nową gre ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam duży problem z prof. Krugłowem na Dziczy....za każdym razem, kiedy chcę go przeprowadzić on ustawia się w anomali i ginie...powtarzałem to kilka razy i niestety za każdym razem robi to samo...co tutaj można zrobić, bo jak na razie to przysłowiowe walenie głową w mur... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zabiciu najemników, a przed rozmową z Krugłowem przeładuj lokację, to znaczy przejdź do Baru i z powrotem. Na wszelki wypadek skopiuj sobie gdzieś aktualny autosave z wejścia na Dzicz. Może anomalie zmienią położenie. Może też pomóc trick z NS gdzie występował ten sam problem ginącego w anomaliach Krugłowa. Zaraz po rozmowie z Krugłowem gnasz co sił w okolicę przejścia na Jantar, byle jak najdalej od Krugłowa. Z chwilą gdy Krugłow znajdzie się poza polem widzenia twojego PDA, powinien stać się nieśmiertelny i bez problemu przejść przez tunel. W soljance pomagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam problem,otóż nie mogę zapisać gry po zniszczeniu posterunku trepów. Zawiesza mi się gra i dupa :(

Żadnego loga nie ma.

Wpisałem w fsgame.ltx > $app_data_root$=true|false|E:S.T.A.L.K.E.R - DCKpucpModprofile

Ale i tak nic nie pomaga,tak samo przeinstalowanie moda :/

Edytowane przez Bastek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.