Jump to content
smox

S.T.A.L.K.E.R "Sigerous Mod SHOC"

Recommended Posts

Umiłowani bracia i siostry w Monolicie!

Jeśli ktoś gra aktualnie lub ma na świeżo w pamięci - proszę o pomoc.

Brakuje mi płyt kewlarowych 3-ciego poziomu dla Barmana. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Właśnie zdobyłem upragnionego "Mikroba" od Łukasza i idę po nanoegzę do Sacharowa. Zobaczymy, czy mam wszystko, co potrzebne...

@bacenty

Źródło: [KLIK]

Cytat

3-go poziomu znajduje się na lokacji Bar, w wieży, w pobliżu powinności, która jest z czerwonej cegły i jest rozwalona. Kewlar leży pod schodami tej wieży.

Dzięki wielkie @kamil190, obwąchałem tę pierońską wieżę nie raz, ale nie wpadłem, żeby szukać z drugiej strony schodów...

To teraz brakuje mi tylko niebieskiego kryształu dla Sacharowa. Okazuje się, że ciemnoniebieski nie wystarczy (a mam ich chyba ze 6...), zwykły niebieski ma być, szlag!!!

Edited by bacenty

Sorki za dwa posty pod rząd, ale mam CTD po wejściu do DM we freeplayu, kiedy mam oczyścić DM z Fanatyków.

Expression    : fatal error
Function      : CScriptEngine::lua_error
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
Line          : 73
Description   : <no expression>
Arguments     : LUA error: ...shadow of chernobyl\gamedata\scripts\xr_gulag.script:404: attempt to index field '?' (a nil value)

Wcześniej też były problemy, ale z wyjściem z DM. Wszedłem, porobiłem, co chciałem, mogłem tam siedzieć do bólu. Z automatu wskakiwało mi zadanie na ochronę obozu Powinności i drugie na ubicie jakiejś specjalnej pijawki - ubiłem bandytów (chociaż musiałem się pofatygować do nich, bo siedzieli u siebie na bazie i nie chciało im się atakować dołgowców); ubiłem pijawkę; ubiłem też tego, po kogo właściwie przyszedłem - jedno z zadań Sidora na pozbycie się konkurencji. Próbuję wyjść na Wysypisko - CTD. Powtarzam zabawę i chcę wyjść na Kordon - CTD. Powtórka - tylko ubijam handlarza (czy kogoś) - przy wyjściu w dowolną stronę - CTD. Dałem sobie spokój z DM, brałem zadanie od Sidora kilka razy, aż zmieniła się lokalizacja celu z DM na Agroprom. Ubiłem, wziąłem kolejne zadanie i zapomniałęm o sprawie. A teraz to - wchodzę na DM, robię kilka kroków i CTD...

======================================================================================

EDIT: Dobra, już nieistotne, zadanie zaliczone bez wchodzenia do DM.

Edited by bacenty