Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CInifile::r_section
[error]File : E:stalkerpatch_1_0004xrCoreXr_ini.cpp
[error]Line : 342
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't open section 'N'

Takie coś i właśnie może to jakiegoś pliku potrzeba? Nie wiem łapię się każdej opcji.

Auto save działa i jest to ostatni sav który nie jest trafiony. Każdy inny się psuje nawet jak wrócę do Dziczy to mi psuje auto.

savedgames.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, przeszukałem archiwa i nic.

Ja to rozumuje inaczej, jest to jakiś parametr/sekcjia w ]Xr_ini.cpp....zainstaluje moda u siebie i zobaczę, załącz save

Edit

Podczas wczytywania quicksave....

FATAL ERROR
[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CInifile::r_section
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 342
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'ofile="pda">'
a na autosave, gra działa, pogram trochę to zobaczę, ...

edit

po dostarczeniu dokumentów doktorkowi i wyisciu na dzicz gra sie wysypuje

FATAL ERROR
[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CInifile::r_section
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 342
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : Can't open section '

Niestety ale jeżeli nie posiadasz twardych save to możesz zaczynać fabule od początku, te auto quick save są zabugowane.

Z tego co widzę za każdym razem błąd wygląda inaczej ale powtarza się linia błędu ,,[error]Line : 342,, - trzeba iść tym tropem ale gdzie to prowadzi ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to raz pokazuje N raz mam tak ' ' innym razem jakiś znaczek. Przeinstalowałem grę i patche moda i nic błąd nadal występuje Nie jest to spowodowane jakimś problemem w grze bo raz jak wziąłem zadanie to był taki błąd ale jak nie wziąłem to nie było problemu, a tu występuje problem przy savowaniu w każdej opcji auto quick i twardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałem zrobić co napisałeś znaczy to samo i mi nie poszło. Teraz zasysam twoje savy i sprawdzę co i jak. Pomoc okazała się chwilowa pomogło na krótki czas za chwilę znów mam z tym problemy tym razem w barze ten sam błąd inne końcówki loga chyba odłożę tego moda bo nie chcę się irytować choć wkręcił mi się. Do tego mam jakąś dziwną dawkę promieniowania ja promieniuje i zbić tego nie można, tylko pomagają arty i pancerz ale np na arenie jest to zabójcze tam nie mam ochrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Więc wygląda to na jakiś błąd systemowy. Przede wszystkim sprawdź czy bez problemów możesz zapisywać i wczytywać zapisy z czystego Cienia Czarnobyla. Wystarczy że zmienisz nazwę folderu gamedata na na przykład gamedataSGM i gra już jej nie będzie widziała. Jeśli na podstawce wszystko działa, spróbuj jeszcze raz przeinstalować moda, jeśli to nie pomoże, daj znać. Ktoś podeśle ci kilka swoich zapisów.Jeśli i one nie zaskoczą to I'm Sorry, nie pograsz :( Niestety ten mod to beta, porzucona przez autora, dlatego jest bardzo kapryśny. Spolszczyliśmy go w zasadzie dla zasady, by mieć wszystkie SGM :) co nie zmienia faktu, że ja na przykład go ukończyłem bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim.

Mam duży problem z tym modem. Mianowicie każda próba zapisu przeze mnie stanu gry kończy się zawieszeniem aplikacja i wypadem do windowsa.

Mam patcha 1.004 i wszystko instalowałem wg instrukcji. Logów nie podam bo poprostu ich nie ma :(

Problemem możne być brak praw administratora - można kliknąć prawym klawiszem i w właściwościach > zgodność >,, uruchom ten program jako administrator,,

Do tego zmień, miejsce zapisu save:

fsgame.ltx > znajduje sie w katalogu z grą, otwierasz go notatnikiem systemowym.

$app_data_root$=true|false|E:S.T.A.L.K.E.R - DCKpucpModprofile

$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata

$game_ai$ = true| false| $game_data$| ai

$game_spawn$ = true| false| $game_data$| spawns

$game_anims$ = true| true| $game_data$| anims

$game_levels$ = true| false| $game_data$| levels

$game_meshes$ = true| true| $game_data$| meshes

$game_dm$ = true| true| $game_data$| meshes

$game_shaders$ = true| true| $game_data$| shaders

$game_sounds$ = true| true| $game_data$| sounds

$game_textures$ = true| true| $game_data$| textures

$game_scripts$ = true| false| $game_data$| scripts

$game_config$ = true| false| $game_data$| config

$level$ = false| false| $game_levels$

$game_saves$ = true| false| $app_data_root$| savedgames

$logs$ = true| false| $app_data_root$| logs

$screenshots$ = true| false| $app_data_root$| screenshots

$downloads$ = false| false| $app_data_root$| downloads

$mod_dir$ = false | false | $fs_root$ | mods

W pierwszej linijce wpisujesz sobie miejsce swojej gry.

$app_data_root$=true|false|E:S.T.A.L.K.E.R - DCKpucpModprofile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie czy ten mod działał u wszystkich bezproblemowo? U mnie w drugi dzień gry dzieją się dziwne sytuacje. w kordonie zginął mi Pietrucha - przeżył szturm na ATP ale zamiast wrócić do wioski to tam został nie wiem po co, a pilnować go nie za bardzo mi się chciało zaraz później zginął szef partyzantów też nie wiem w jakich okolicznościach żadnych wrógów w okolicy nie było (Od razu pytanie czy jest on ważny w dalszym przechodzeniu gry?) przed agropromem na wysypisku uzbierałem troche gratów i wpadłem do baru żeby to opchnąć - wchodze do rostoku i od razu do mnie dwóch komandosów z powinności strzela - jakiś Propor i plk Pietrenko handlarz powinności wracam na agroprom robie wszystko jak należy przed zejsciem do podziemi gadam z Kretem, wychodze w bazie wojskowej załatwiam sprawy i wracam do Kreta naprawić sprzęt a po Krecie nie ma śladu. Wszyscy są prócz niego. i wiele wiecej tego jest ale nie chce pisał bo wyszła by niezła lista... Czy tak się dzieje tylko u mnie czy u wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wie ktoś jak otworzyć bramę na Magazyny Wojskowe ?? blokuje mi ją paru głupków i nie mogę przejść " Brama zablokowana" może jest jakiś sposób aby ją odblokować ? jakieś zadanie czy coś ? próbowałem wczytać sejwy i nie pomagało, wyjście z lokacji też nie pomagało... nie mam już pomysłów ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety dymny nie pomógł... przeszedłem na skróty skacząc przez płoty ;) wykonałem parę misji na Magazynach ,wracam szczęśliwy bo dostanę nagrodę za wysiłek a tu ch.... brama zablokowana, nikogo nie ma nic jej nie blokuje żadne truchło przedmiot czy cokolwiek więc już naprawdę nie wiem co robić da się ją jakoś otworzyć ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.