Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Którąś sie dostaje od Łukasz za zadanie

Kolejny problem , poszedłem po buldoga dla Powinności , kucharz nie żył, zabili go jak był szturm na bazę, ale wiedziałem gdzie leży. Wziąłem go , wracam a w Barze mają mnie za wroga ;// nawet Woronin i nie moglem mu go oddać bo strzelał do mnie , co robić?

Miękkie zgłoski. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Oblukajcie panowie, może wiecie o co chodzi z tym błędem :

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: vertex || show_restrictions(m_object)
[error]Function	  : CPatrolPathManager::select_point
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamepatrol_path_manager.cpp
[error]Line		  : 155
[error]Description   : any vertex in patrol path [esc_ambush_walk2] in inaccessible for object [esc_werewolf37376]

Wywala w tynelu za wysypiskiem, po podniesieniu korali mamy dla Paprora.

Fatal error wstawiamy w kod. W edytorze, na pasku narzędzi oznaczony <> . cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam to samo:

 

FATAL ERROR [error]Expression    : vertex || show_restrictions(m_object)[error]Function      : CPatrolPathManager::select_point[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamepatrol_path_manager.cpp[error]Line          : 155[error]Description   : any vertex in patrol path [esc_ambush_walk2] in inaccessible for object [esc_werewolf42794] 

z tym, że na wysypisku.

Gra w to ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, albo raczej staram się grać :)

Problem ciągle ten sam co powyżej, pomaga na jakiś czas przeładowanie ostatniego zapisu i można dalej śmigać(tylko nie wiadomo jak długo:D). Odpalam grę, kawałęk przejdę, wywali kilka razy i odpoczywam od niej i za jakiś czas ponownie ten sam scenariusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odnośnie 2 (RADY) RADY I PORADY YURKA:

 

Jak rozumiem nie da się obejść tych wylotów? Zaś na ewentualne pytanie "po co?" chętnie odpowiem żeby freeplay był freeplayem.

 

Kolejna sprawa:

 

Spotkałem się z dziwną "anomalią" ;-). W Czerwonym Lesie wystarczy że podniosę jakąś snajperkę i następnie przeszukam dowolne zwłoki -  wywałka do pulpitu. Nawet po opuszczeni ww lokacji. :( 

Czy ktoś się z tym spotkał?

 

W mojej ocenie SGM wypada o wiele lepiej w przypadku COP niż SOC nie mniej jest sympatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Siemka. Może mi ktoś powiedzieć jak zainstalować tego moda krok po kroku ? Robiłem wszystko tak jak kazali ale wyskakuje raz bug a za kolejnym razem po prostu nic się nie dzieje. Pomoże ktoś ? Proszę Was o szybką odpowiedź 

Edytowane przez KubassPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Może mi ktoś powiedzieć jak zainstalować tego moda krok po kroku ? Robiłem wszystko tak jak kazali ale wyskakuje raz bug a za kolejnym razem po prostu nic się nie dzieje. Pomoże ktoś ? Proszę Was o szybką odpowiedź 

Mi zainstalował się bezproblemu. Podczas instalacji podaj jakieś inne miejsce (np. pulpit/sgm) niż docelowy folder z grą. Następnie zrób tak samo z polonizacją i połącz jej gamedate z modem. Potem przenieś gamedate do folderu z grą. Jak możesz poddaj log błędu jaki Ci się pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAX=05395218 EBX=0000002A ECX=05395220 EDX=05395334ESI=00E722A8 EDI=0028CE50 FLG=00200216EBP=0028C550 ESP=0028B548 EIP=00E47D15CS=0023 DS=002B SS=002B ES=002B FS=0053 GS=002B XR_3DA.exe caused BREAKPOINT in module "D:Program Files (x86)THQS.T.A.L.K.E.R. - Shadow of ChernobylbinxrCore.dll" at 0023:00E47D15, xrDebug::backend()+165 byte(s)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siema. Kuzyn zrobił moda i już śmiga bez problemu od czasu do czasu pojawi się bug ale wczytuje grę i śmiga dalej :D lecz oczywiście musiał pojawić się nowy problem mianowicie gdzie znajde suplement diety ? Naznaczony mi zasypia-kręci mu się w głowie i w dodatku robi się czarny ekran wypiłem chyba z 10 różnych napojów energetyzujących i nic się nie dzieje dalej to samo. Czy to jakiś błąd czy po prostu musze kipić i wypić/zjeść suplement diety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam niestety problem z modem ,a mianowicie problem z wyświetlaniem  przedmiotów w ekwipunku . Zamiast normalnych wyświetlane są zlepki , szczępki innych tekstur , a czasem przedmiot w oknie ekwipunku nie posiada żadnej tekstury, więc tak grać się raczej nie da . Pomóżcie dobrzy ludzie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kozaq nie pamiętam dokładnie o co chodzi, ale coś mi świta że chodzi tu o rozdzielczość tekstur które nie są obsługiwane przez Twoją kartę graficzną. Nie wiem za bardzo co z tym zrobić, wiem tylko że ten bug występuje też w innych modach. Może inni użytkownicy pomogą coś więcej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za potwierdzenie moich rozmyślań :) . Znalazłem dziś tego typu przypadek szukając w internecie , i właśnie zastanawiam się czy byłaby możliwość zmiany rozmiaru tych teksturek w ekwipunku ? . Przeskalowanie ich do opdowiedniego rozmiaru może dałoby jakieś wyjście z sytuacji ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie ratujcie !

Chce pograć w tego zacnego moda lecz gdy próbuje porozmawiać z jakąkolwiek postacią wywala mnie do systemu z takim oto błędem

XR_3DA.exe caused ACCESS_VIOLATION in module IS.T.A.L.K.E.R. - Shadow of ChernobylbinxrGame.dll at 001B0394F45E

Robiłem wszystko jak jak w instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mod świetny ale mam problem na Jantarze.e Nieudało mi się uratować Krugłowa i poszedłem do bunkra naukowców. Wchodząc do bunkra słyszę ich rozmowę o przeprowadzeniu pomiarów ale żaden z profesorków nie daje mi tego zadania, żebym szedł jako ochrona. Mają tylko te losowe zadania typu przynieść nogę snorka itp. Czyli nie mam jak dostać tego kasku na ochronę psi w laboratorium. Tak ma być w tym modzie czy bug, który się jakoś naprawić? Jak zejdę do labu to Sacharow mówi, że nieskalibrowana ochrona psi mi padnie i włączy się licznik. I tak się dzieje mam licznik jak zaczynam przełączać wajchy na tych platformach. Ale jest problem bo jak zginę i wczytuję rave to zawsze jestem trupem bo tam są jakieś mocne emisje. Czy tak ma być, mogę wczytać save z przed włączenia odliczania i czy całą tą zabawę z przełącznikami muszę przejść bez zapisu idealnie zabijając zombi i biorąc apteczki. Raz udało mi się dojść do ostatniego przełącznika i nie zdążyłem naaazas wziąść apteczki. To jest tak hardcorowo zrobione w tym modzie czy to bug z tymi save-ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.