Skocz do zawartości
smox

S.T.A.L.K.E.R "Sigerous Mod SOC"

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę edytować, ale...skończyłem moda, kolejny do kolekcji, kilka screenów na pamiątkę, w co teraz? hmm? Jak sobie tylko pomyślę że znowu mam stawiać jakiegoś moda to aż mi się odechciewa :047:

ss_windows7_02-04-19_20-13-36_(l04_darkvalley).jpgss_windows7_02-05-19_19-23-35_(l08_yantar).jpg

ss_windows7_02-06-19_14-27-36_(l07_military).jpgss_windows7_02-07-19_18-13-31_(l03_agroprom).jpg

ss_windows7_02-07-19_18-23-40_(l03u_agr_underground).jpgss_windows7_02-07-19_20-24-41_(l10_radar).jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cez137

To sobie szukaj takich co są od razu repackami ;)

Trochę strach ci coś polecać bo twój komputer nie daje rady jak są jakieś bajery.

Bez problemu powinny ci iść trzy pierwsze mody Zaurusa:

Apokalipsa, Poszukiwacze, Powinność Filozofia Wojny. No chyba, że ograłeś już. Bo dwa ostatnie z tej serii to już raczej nie. Chodzi o Upadłą Gwiazdę i Ostatniego Stalkera, bo w niego to już próbowałeś.

Co do innych to muszę trochę pomyśleć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tom3kb 

Godzinę temu, tom3kb napisał:

Apokalipsa, Poszukiwacze, Powinność Filozofia Wojny. No chyba, że ograłeś

nie ograłem, od zaurusa tylko w OS grałem, a czy te o których wspomniałeś też trzeba robić tak jak OS? tzn zgodnie z tym co przewidział autor?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cez137Każdy mod trzeba robić tak jak wymyślił autor. Jak zaczniesz latać i strzelać do wszystkiego to żadnego nie skończysz. Kwestia tego co w tym modzie się robi, typy zadań itp.

Ale jeśli ci chodzi o to czy lata się tu po mapach swobodnie i robi taką zwykłą stalkerską robotę to nie, te mody skupiają się bardziej na konkretnej historii. Jest dużo misji ale to bardziej pewna opowieść, ciągła historia, a nie szukanie artów, fantów itp

Pierwsze części są proste bez różnych skryptów, zmian gameplayowych itp. 

Ps. Tylko Ostatni Stalker :D To gratuluję, że zacząłeś całą serię od dupy strony :)

To praktycznie non stop na początku miałeś WTF albo i przez całego moda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cez137  Te 3 pierwsze mody są na forum w dwóch wersjach. Oryginalnej i graficznie udoskonalonej w ostatnim okresie czasu. Przy Twoim komputerze radzę wybrać te bez ulepszeń, z działu mody zaurusa. Były robione na komputery o "mocy przerobowej" nawet niższej niż Twój, więc nie powinny sprawiać problemu. A naprawdę warto je poznać. Jedyne co może Ci sprawić kłopot, to wymagana podstawka v.1.0004.

Pobieraj i graj w takiej kolejności jak napisał @tom3kb , bo to cały czas ta sama historia, choć w odcinkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi