Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki tom3kb.

Mam jeszcze problem na samym początku gry, podczas przeszukiwania ciał wywala do pulpitu, log błędu.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : I != levels().end()
[error]Function      : GameGraph::CHeader::level
[error]File          : e:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrgame\game_graph_inline.h
[error]Line          : 171
[error]Description   : there is no specified level in the game graph : 22


stack trace:

Logi błędów wstawiamy w code <>. cichy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poprzednie pomocne posty :) a miał ktoś może coś takiego, że za każdym razem po odpaleniu gry trzeba na nowo po swojemu włączać ustawienie sterowania grą ? Czyli np. jak jest klawisz "w" do przodu, zmieniam, żeby ten ruch był strzałką do góry, wychodzę z gry, odpalam ją po paru h, wczytuje sejwa i znów muszę zmienić ruch do przodu zamiast "w" to klawisz w górę. Niby pierdoła, ale po kilkunastu wczytaniach sejwach już trochę zaczyna wkurzać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paolo_15- jeszcze taka uwaga. Wywołujesz usera, klikając w jego nicka przy awatarze. Tak się nie robi. Zobacz, jak się wyświetla Twój nick w tym postcie.

Trzeba wstawić małpę "@" i bez odstępu zacząć z klawiatury wpisywać nick tego, do kogo się zwracasz. Po wpisaniu kilku znaków ( to zależy ile jest nicków podobnych ), rozwinie Ci się kontekstowe okno z nickami. Klikasz na ten właściwy i masz go na żółtym tle. Wszystko. Spacja i piszesz posta. W ten sposób możesz przywołać dowolną liczbę forumowiczów. I na tym forum, dziękuje się klikając w zielony przycisk ze strzałką. Z używaniem czerwonego do negacji, radzę zastosować umiar i rozwagę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, paolo_15 napisał:

mam klucz naukowca od garażu w dolinie mroku, gdzie dokładnie on jest ?

Info ze strony domowej moda: garaż jest na terenie fabryki (tej z wejściem do X-18).

57 minut temu, paolo_15 napisał:

i ta sprawa płyt kevlarowych, mam trzy, brakuje płyt 4 i 5 stopnia

Info ze strony domowej moda: czasami można kupić u Arniego na arenie, znaleźć w schowkach i dostać w nagrodę za zadania wykonywane dla Łukasza.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie drodzy Stalkerzy . Mam problem - problem dotyczy cienia Czarnobyla a dokładnie walk na arenie - mod sgm . pokonuję wszystkich przeciwników - i na końcu zostaję z dwoma trupami zabitych wojskowych . - i za nic w świecie nie mogę wyjść z areny !. czy robię coś źle  , czy czegoś nie dostrzegam ? pozwolę sobie wstawić zrzuty ekranu dla wizualizacji problemu . Jak widać na zrzutach są tylko zakratowane drzwi - których nie mogę w żaden sposób otworzyć - do-okoła  betonowe ściany . Po poprzednich walkach gra od razu przerzucała mnie do postaci organizującej walki . Po pokonaniu wojskowych zostałem na arenie . wcześniej obchodziłem budynek do okoła  i można było wejść od drugiej strony i było jak mi się zdaje wyjścia z areny - kraty przez które widziałem wnętrze obiektu . Natomiast teraz otacza mnie beton i dwa zakratowane przejścia - zamknięte !!.  Proszę o pomoc - wyjaśnienie . Walki na arenie podjąłem aby zdobyć zmodyfikowany kombinezon dla naukowców który znajduje się w pomieszczeniu koło postaci organizującej walki - pomyślałem że jak wygram wszystkie walki to zdobędę wstęp do tego pomieszczenia gdzie znajduje się zmodyfikowany kombinezon i dostarczę go naukowcom - kończąc zadanie .

Z wyrazami szacunku Namargon .

ss_legion_02-16-17_01-06-22_(l05_bar).jpg

ss_legion_02-16-17_01-06-13_(l05_bar).jpg

ss_legion_02-16-17_01-05-10_(l05_bar).jpg

ss_legion_02-16-17_01-05-19_(l05_bar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gram w tego SGM-a ale jeszcze nie doszedłem do tej walki. Za dużo nie pomogę ale tak na przyszłość porada, ja robiąc walki na arenie zawsze dmuchając na zimne (bo przeczuwam, że coś może się skaszanić) najpierw robię save przed rozmową o walce. Gdy walka się zaczyna robię drugiego na jej początku. Jak walka kończy się pomyślnie i mnie teleportuje do szefa od Areny to nadpisuję save-a z rozmową i tak w kółko do końca walk.

Wiec nawet jak mi się coś nie powiedzie w danej walki to zawsze mam save-a z przed rozmowy i nie muszę dużo powtarzać.

Ps. Zły dział ;) jest poddział na forum od SGM-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

gram w Singerous mod bardzo fajny ,ale mam problem dostania się na górę po artefakt . Miałem się spotkać z lisem znalazłem go i dowiedzieć się na temat Striełoka to się dowiedziałem w tym budynku jest nie wiem co to anomalia co cały czas mnie tam przeciąga i ciężko jest się dostać po ten artefakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.