Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem co źle zrobiłem. Jak rozpakowałem spolszczenie to zrobił mi gamedate w gamedacie i widział moda ale spolszczenie było głębiej i nie czytał, proste wytnij wklej zaradziło. Jeszcze jedna sprawa co to jest suplement diety? Mam takie mroczki przed oczami i nie wiem czym to potraktować żeby się tego pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam zrobić jak mam syndrom leniwego Krugłowa?? Stoi jak ..... na weselu i nie chce iść. Przyznam.że zagadałem z nim nie tam koło płotu tylko na planszy i myślałem, że za mną pójdzie, a tu lipa stoi teraz przy płocie jak zginęli wszyscy Najemnicy czeka nie wiadomo na co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LordDino

A co mam zrobić jak mam syndrom leniwego Krugłowa??

Opcje są dwie - wgrywasz ostatniego sejwa o moze za którymś razem zaskoczy i ruszy się z miejsca, albo zaczynasz całą akcje jeszcze raz od autosejwa z wejścia na lokację. Mój rekord powtórek tej walki o ocalenie Krugłowa i potem jego doprowadzenie żywcem do przejścia na Jantar (od autosejwa z wejścia) wynosi 6 razy.

Cierpliwości, za którymś razem Ci się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że nie da rady ci pomóc. Takiego fixa trzeba by po prostu zrobić , a to zapewne nie jest nie jest proste. Autor modyfikacji już jej nie wspiera , więc raczej kicha. Powiedzmy szczerze, masz antyczną kartę graficzną i pewnie tu tkwi problem. I będziesz miał go za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja naiwnie myślałem, że da się coś zrobić i kolejne 30 minut w plecy. Dobrze, że nie więcej choć czasem 30 minut to dużo czasem mało :D. I znowu na quicku tym razem jest log. [error]Expression : fatal error [error]Function : CInifile::r_section [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp [error]Line : 342 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't open section 'ac'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, metodą prób i błędów wczytując kupę razy grę zobaczyłem kiedy , po czym mam BT. Bo nie od razu przy wejściu na lokację. I mam jak przyjmuje zadania to wszystko jest ok do momentu wzięcia zadania znaleźć Bengalski Błysk ono po zapisaniu po jego wzięciu powoduje BT. Nie brałem tego q i ma spokój. [error]Expression : fatal error [error]Function : CInifile::r_section [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp [error]Line : 342 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't open section 'N' Takie coś i nic nie daje po wejściu na lokację każdy sav się psuje nawet jak wrócę do Dziczy (to Jantar) tez mi psuje autosava. Już nie wie jak to zrobić normalnie zgłupiałem.

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na niekompletną gamedatę.Może spróbuj przeinstalować całego moda. Dlaczego tak myślę. takie logi pojawiają się bardzo często, tylko że w ostatniej linijce tam gdzie ty masz "N" pojawia się na przykład "wpn_abakan" lub coś tam innego. Czyli zamiast ścieżki do konkretnego przedmiotu gra ma znaleść "N" i oczywiście nie znajduje bo nic takiego nie ma. Nie może być że coś w plikach gry nazywa się "N"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.