Skocz do zawartości

Poblem z Total Faction War 2.5


SoMeei

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z najnowszą wersją tego moda mianowicie TFW 2.5. Po wrzuceniu Gamedata, zmienieniu linijki w pliku fsgame (wcześniej aktualizowałem grę do 1.5.10) szczęśliwy i zadowolony odpalam grę... ok wszystko ładnie chodzi itd. Docieram do bazy Wolności i gadam z dowódca że chce się przyłączyć do frakcji bla bla bla.... i w pewnym momencie zaraz po zakończeniu rozmowy dostaję nowe zadanie i... gra pięknie się zawiesza.. cuda wyprawiałem : patche do moda, ustawienia i antywirusy ale nic nie pomogło. We wszysttkich innych frakcjach dzieje się tak samo... ale kiedy nie dołączam do żadnej frakcji gra chodzi płynnie! Może ktoś wie jak rozwiązać problem i napisze. Z góry serdeczne Bóg zapłać. :( P.S. może to coś pomoże mam wersję Stalka z Platynowej Kolekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że w logu żadnych errorów nie ma? Dla pewności zerknij .Będzie to pewnie jakiś problem ze skryptem , ale jeżeli gra nie powie co ją boli to czarno to widzę.Czyste Niebo miało kilka patchy , może tu tkwi problem , spróbuj uruchomić moda na innej wersji CN .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.