Skocz do zawartości

Grupy i rangi na forum


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Agrael napisał:

Wbicie 5000 postów będzie nie lada wyczynem

Bez urazy. Jak widać po postach @vidkunsena to chyba jest inaczej. Informacje bez ładu i składu, "myśli nieuczesane" etc. etc. Przypominam, że jako jedyny (czyżby jednak Elitarny?) użytkownik na tym Forum ma do dyspozycji swój własny dział, w którym pozwalacie mu droga Administracjo, uprawiać jego radosną twórczość.

42 minuty temu, MaklerR napisał:

Myślałem, że wyjdzie mi to gorzej, ale wygląda zacnie. 

Miałem cichą nadzieję, że będą tam pestki 7,62 mm:blush:

33 minuty temu, wariat napisał:

O proszę.... Nie spodziewałem się...

Dlaczego? Z braku plusików pod Twoim wpisem? Widocznie twój pomysł się spodobał:)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu i tak jest spoko z tym zdobywaniem postów. Nikt nie pisze dla pisania i tematów w stylu ,,ulubiona frakcja" wymyślona frakcja.. którą broń lubisz, jaką lokację lubisz, kogo szanujesz z gry też nie widziałem.

Tutaj raczej wszyscy piszą w działach modów :) Co jest zajebiste.. gdyż na konkurencyjnej stronie gdy widziałem tematy gdzie ktoś wstawiał 50 postów w ciągu trzech dni że lubi powinność to szło się załamać.. było to dramatycznie głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Anton Gorodecki napisał:

Dlaczego? Z braku plusików pod Twoim wpisem? Widocznie twój pomysł się spodobał:)

Nie o to chodzi:) Tylko o to że to była tylko taka mała propozycja:)

Co do "plusików" jak to nazwałeś, to dobrze, że nie było:) Nikt nie dał plusa, bo może nikt nie chciał się wychylać:biggrin::biggrin: Ale minusa też nikt nie dał, znaczy, że nikomu moja propozycja nie przeszkadzała:)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat Dzięki za miłe słowa :) Fakt, twoja propozycja mi się spodobała. Według mnie jest bardziej klimatyczna. I jak wspomniałem - można pomyśleć nad zmianą pozostałych + ich opis. 
 

21 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Bez urazy. Jak widać po postach @vidkunsena to chyba jest inaczej. Informacje bez ładu i składu, "myśli nieuczesane" etc. etc.

Zgadzam się Antonie. Administracja wielokrotnie próbowała się porozumieć z @vidkunsen. Były ostrzeżenia, a nawet bany. Były prośby i upomnienia. Koniec końców myślę, że każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu przyzwyczaił się do @vidkunsen i przymyka oko na jakość jego wstawionych modów czy same posty. Otrzymał on nawet swój własny dział, o czym wspomniałeś, ale nie można tego porównać do grupy Elitarni.  W niej mogą znaleźć się tylko Najbardziej zasłużeni użytkownicy. 

To, że udało mu się wbić 5000 postów, wcale nie oznacza, że chociaż połowa z nich okazała się pomocna lub wartościowa. Wszyscy wiemy, że tak właśnie jest, więc nie ma się co oszukiwać. 

48 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

pestki 7,62 mm

Można spróbować. Zamiast aktualnych " Pipów " możemy mieć coś innego - chociażby wspomniane pestki 7.62 mm :) Myślę, że takie drobne zmiany wyjdą nam na plus. @MaklerR zna się na rzeczy więc możemy działać :) 

@Ignachinio To jest dobry pomysł, ale byłby podstawowy warunek - Aktywność. Taka grupa miałaby sens tylko wtedy, jeżeli znajdowaliby się w niej sami aktywni użytkownicy. Brana byłaby także pod uwagę ilość/wartość postów, jak i sam staż. Tak czy siak - decyzja nie należy jedynie do mnie. Porozmawiam na ten temat z @portals, @tom3kb i @apg2312, ale myślę, że to formalność :) 

O "konkurencyjnej" stronie się nie wypowiem, bo takowa przestała właściwie istnieć :) 

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze patrząc na liczbę postów w stosunku do lat to może dam radę @kondotiera przeskoczyć....za kilka lat :D

Co do @vidkunsen to nie wiem dlaczego mial taki luz, wydzielony dział? To chyba jakieś pozostałości z dawnych czasów :) pisze dużo ale dla mnie spora część mocno niezrozumiała.

Jeśli chodzi o zwykłe posty to nie ma dla mnie większego problemu ale np za wstawianie modów w ten sposób to bym lał kijem ;) zamiast zrobić wszystko konkretnie żeby każdy wiedział o co chodzi to faktycznie większość to "myśli nieuczesane".

Czasem nawet jak wrzucał ciekawe mody to i tak wolałem zamknąć jego tematy i napisać wszystko od zera żeby miało ręce i nogi.

Od czasu do czasu potrafi się tak zebrać w sobie ale nie trwa to przesadnie długo.

Mi się wydaję, że to trochę taka "anomalia" do której wszyscy się przyzwyczaili. :)

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat Jeżeli chodzi o amunicję, to próbujemy znaleźć odpowiednią grafikę ( większość się świeci, a najlepiej znaleźć bez połysku ) z jej kalibrem. 
Padł pomysł, żeby wraz z rangą rósł także kaliber amunicji. 
Czyli..


Nabój 9mm. 
Gość w Zonie - 1 nabój
Turysta - 2 naboje
Kot - 3 naboje

Nabój 10mm
Wędrowiec - 1 nabój 
Twardziel - 2 naboje
Doświadczony - 3 naboje

Itd.

Rozważaliśmy też opcję zastąpienia nabojów inną grafiką. Np. znaczkiem radioaktywności lub detektorami ( jednak są one zbyt szczegółowe i po ich zmniejszeniu prezentowałyby się dość mizernie. Poza tym jest ich zbyt mało ) 

A zatem pytanie do wszystkich. Macie własny pomysł na nowe '' pipy " ? :) 
 

  • Super 2
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ekipa takie i te całe tam "pipy"

Ekologi - menzurki

Wolność - liście canabis

Powinność - dachówki (dla mniej kumatych lub tych co nie byli - suchary wojskowe)

Rozbójniki - banknoty

Samotnicy - elektrony (wolne)

Trepy - psie blaszki (nieśmiertelniki)

Renegaci - flakony z dingsem (denaturat)

Monolit - obeliski

My, w tym ja - czaszki lub kości tych na których były kwity oraz tych co to "zapomnieli" zapłacić za robotę - tzw. "janusze zony"

Kopacze - kilofy

Łowcy zwierzaków - pyski tuszkanów

Trep stalkery - wyciory do AK

Czyste Niebo - żółto - czarne znaczki bio hazardu

Inne frakcje w zależności od tego z czego słyną.

;) :biggrin:

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o grafice śrub ? Na próbę, żeby zobaczyć, jak to będzie wyglądać, dałem jednej randze. Posiada ją @tom3kb lub @vidkunsen

Na profilu użytkownika jest stosunkowo dość mało miejsca na " pipy ", a więc szczegółowe grafiki nie wchodzą w rachubę, bo po zmniejszeniu nie prezentują się zbyt ładnie. 

Moglibyśmy dodać trochę miejsca na nową grafikę, to wtedy @MaklerR miałby większe pole do popisu i można by było np. myśleć nad grafiką detektorów lub czegoś innego w klimatach stalkera. 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego ja robię za królika doświadczalnego albo ochotnika :D

Te śrubki chyba lepiej wyglądają niż te "czopki" ;) wcześniej, to były granaty do granatników m203 ze stalkera?

Najlepsze by były foty jakiegoś ładnego pojedyńczego naboju karabinowego, już mniejsza o kaliber.

Nawet i 12,7 może być byle ładną fotę znaleźć

0_0_productGfx_58757d6ff129caff37afc4b63

Bo jak wiadomo pocisk musi mieć ostry czubek, a nie zaokrąglony :)

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Agrael napisał:

Co sądzicie o grafice śrub ?

Moim zdaniem prezentują się dużo lepiej niż naboje do granatnika M203 i powinny zostać na stałe. Śruby zdecydowanie bardziej kojarzą się z uniwersum S.T.A.L.K.E.R.a niż amunicja do granatnika. @MaklerR chylę czoła:t3m:

4 godziny temu, Agrael napisał:

Na profilu użytkownika jest stosunkowo dość mało miejsca na " pipy ", a więc szczegółowe grafiki nie wchodzą w rachubę, bo po zmniejszeniu nie prezentują się zbyt ładnie. 

Moglibyśmy dodać trochę miejsca na nową grafikę, to wtedy @MaklerR miałby większe pole do popisu i można by było np. myśleć nad grafiką detektorów lub czegoś innego w klimatach stalkera. 

Można by pomyśleć o niewielkich ikonach reprezentujących nagrody/osiągnięcia tak jak np. na forum amk. Klikając na daną ikonę przenosi nas do profilu użytkownika, gdzie można przeczytać czego dotyczy dana ikona.

Bez tytułu.png  1.png

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.