Skocz do zawartości

Grupy i rangi na forum


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę tutaj bo nie znalazłem tematu który by pasował, mam dwa pytania, czy ranga wpływa na ilość reakcji które mogę dać? Ostatnim czasem dużo osób mi tutaj podpowiadało a nie mogę się odwdzięczyć reakcją, nie ukrywam jest to lekko uciążliwe później zwyczajnie się zapomina żeby dać kciuka czy śrubokręt, zaśmiecać temat podziękowaniami jeszcze gorzej.:happy: Drugie pytanko czy jest tutaj jakiś czat, nie ukrywam że można by miło pogaworzyć na tematy stalkerskie i nie tylko, wbiłem co prawda na waszego discorda ale tam pustka i ciężko się odnaleźć. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ptak1997
Tak. Maksymalna liczba pozytywnych punktów reputacji, które może przyznać użytkownik, będący w grupie Turysta wynosi 2. Ma to w teorii zapobiec spamowaniu negatywną reputacją. Tak, jest czat :) Dostęp do niego zostaje odblokowany, po awansie do grupy Stalker. 

Awans do grupy stalker następuje po zdobyciu 30 Wirtualnych Rubli lub 15 punktów pozytywnej reputacji. Z tego, co widzę, to masz już na koncie 20 punktów, a więc trzeba będzie się temu przyjrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael- w takim razie dobrze wiedzieć że jest czat, jak najbardziej rozumiem blokadę reakcji w takim wypadku, chociaż też nie rozumiem co trzeba mieć w głowie żeby spamować  reakcjami, widocznie taka sytuacja musiała mieć miejsce. Prosty wniosek że trzeba się więcej udzielać 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ptak1997 napisał:

chociaż też nie rozumiem co trzeba mieć w głowie żeby spamować  reakcjami, widocznie taka sytuacja musiała mieć miejsce.

No na przykład zbanowani użytkownicy, robienie sobie multi kont i podbijanie reputacji, były czasem takie sytuacje jak to na forach ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ptak1997 Był okres, że nagle zarejestrowało się sporo osób i zaczęli pisać pierdoły, raz dawać sobie plusy reputacyjne, aby przez to szybciej osiągnąć przywileje z tego wypływające. Ukrócono taką działalność, ale ograniczenia zostały. Ma rację @tom3kb , że trzeba się temu przyjrzeć. może trzeba bardziej poluzować.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.