Skocz do zawartości

Grupy i rangi na forum


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że będzie problem i nie tylko u mnie, ale zobaczymy jak duże portals może tam wstawić...największy problem będzie z napisami na kryzie...im mniejsza tym mniej będą widoczne. Ja ma ma myśli pociski w rzędzie jeden obok drugiego tak jak miał magazynek w modzie.... Pocisk można dowolnie modelować...ten na fotce ma 6 mm więc na 12 sztuk potrzeba 48mm może to przejdzie, albo zrobi się na 4 mm. Kilka prób pokaże , ale potrzebny jest @portals. // @cz10 mówimy o miniaturkach w wymiarach mm więc tam nic widać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujemy dwie opcje o ile się nadają...to nie są gotowe elementy ale mała przymiarka. Jeżeli kryza nie będzie dobrze widoczna to dokładna obróbka mija się z celem, jest jeszcze problem liter które mogą być nieczytelne. Pocisk jest oryginalny więc tam można szybko dowolnie zmienić wielkość.

Dołączona grafika Dołączona grafika

No @malakas, tu akurat pokazujesz moją rangę. :thumbsup: Mi tak pasuje, tylko żeby miniaturki wyszły jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o miniaturkach masek w końcu stalkerzy noszą maski.

Jeśli chciałbyś oryginalną maskę, np. teściowej, to dobry pomysł, im groźniejsza, tym wyższa ranga. @malakas z powodu multum ilości postów, musiałby mieć w randze co najmniej taką:

https://encrypted-tbn3.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQ7jkiJE5chOaQEGLTirVIOnxRYYSzG5HCFd3zJzhWUlgQqT_O_vw

Reszta też by sobie "podpasowała" jakąś fotkę. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też pomysł się podoba jednak jeśli wszyscy mieliby mieć te same oznaczenia to rozmiar maksymalny to około 12x12px więc bardzo mało. Jednak gdyby np. 5 pipów było maksymalnie a potem zmieniał się rodzaj to maksymalny rozmiar będzie wynosił już 24pxx24px. Pipy musi mieć format png i mieć IDEALNIE zrobioną przezroczystość. Wysokość 24px to maksimum, więcej nie będzie wyglądać dobrze. Dla każdej rangi może być inny pip więc można nawet dawać kilka jako jeden plik graficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metek daj jakiś wzór tego pomysła, mi się podoba...już dawno to miało być zrobione ale potem ucichło. Trzeba małą teksturę by wstawić w miejsce pipów.

//

Stary Wyga..................................500

Jeden ze stalkerów dla których Zona stała się częścią życia.

U @naznaczonego Masz całkiem niezłą opinię... :biggrin:

///

Sprawa wzoru ucichła..to jak będzie z tym pomysłem ?

Miło że ktoś jeszcze cytuje moje teksty, poczułem się jak dziennikarz :D , ale tak na serio co myślivie by te "pipy" zaczyć różymi artefaktami ze stalkera albo żarciem (konserwą,kiełbasą lub chlebem?) Może to nie jest taki super pomysł ale nic innego do głowy mi nie przychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie nie liczy się ilość tylko jakość pipów to miałoby sens. Jednak co by było wówczas skalą wartości pipów....Jeżeli ma być max 5 szt po (24x24 plx). Te pięć musi oddać cały licznik postów...myślę że jest to realne z zaokrągleniem do 100 lub 50. Nie wiem jak Wam ale tutaj w takiej skali podobają mi się np. artefakty...ale nie wiem jak działa przyznawanie to trzeba omówić bo ręcznie nie jest to możliwe. O co mi chodzi...np LD ma 2046 postów..czyli liczba czterocyfrowa.....i tutaj są trzy opcje, ale jak je ustalić.? ..1 szt x1500 1szt x 500 ...2 sztuki artów wartych 1000 ...4 sztuki artów wartych 500 Wówczas max 4 szt. załatwi temat czyli mieści się w max 5 po 24 piksele. Myślę, że pipy wartości poniżej są w stanie opisać mniej więcej każdego usera. 2000 1500 1000 500 200 100 50 W takiej skali cyfra 3767 to...2x1500 1x500 1x200 1x50...ale jak miałoby to być przydzielane ? Arty to tylko przykład tam może być cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metek mówiłem arty to przykład..tam może być wszystko ale system naliczania automatycznie różnych elementów jest chyba niemożliwy. Teraz te pipy robi automat.

Co można zrobić na 12 pikseli by wyglądało dobrze ?

Widać, że to nieprosta sprawa. Trzeba jeszcze pogłówkować i znaleźć optymalne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metek mówiłem arty to przykład..tam może być wszystko ale system naliczania automatycznie różnych elementów jest chyba niemożliwy. Teraz te pipy robi automat.

Co można zrobić na 12 pikseli by wyglądało dobrze ?

Może dać znacznik schowka taki jak w PDA zamiast tych kropek a cały system przydzielania zostawić tak jak jest.Moim zdaniem teraz nie jest źle i można by było tylko zmienić wygłąd tego żeby graficznie kojarzyło sie ze stalkerem a nie kropki jakieś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat... W moim profilu próbka zmian. Jest to 11 pipów czyli max i wygląda w ten sposób. Chodziło o max. wąski obraz 10 pikseli, który może być naliczany automatycznie przez silnik forum. Komentujcie czy wprowadzić, lub zapodajcie propozycje na coś innego. Niestety okrągłe elementy, lub rzeczy z napisami są za szerokie,a zmniejszone do 10 plx będą nieczytelne. Według tego co mówi @Portals by wykorzystać różne elementy istnieje potrzeba napisania programu do ich rozdziału, więc jednolity system wydaje się odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.