Skocz do zawartości

Wyloty na pulpit przy autosave i ścinki przy zapisach


Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem od pewnego czasu przestaje mi się gra zapisywać. Gdy zapisuję i i wchodze do gry to gra się ścina i nic jej nie ruszy praiwe tak samo mam gdy przechodze do innych lokacji no. wysypisko tylko że gra nie ścina się tylko wylatuje do pulpitu. Ostatni fatal error przy przechodzeniu na wysypisko FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : _out_of_memory [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\xrDebugNew.cpp [error]Line : 359 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Out of memory. Memory request: 8192 K troche on dziwny bo przez dłuższy czas na początku było bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutek od Yurka nie zadziałał mi i musiałem kompa resetować a w logu znalazłem taką dziwną linijke której nigdy jeszcze nie miałem [error][ 8] : W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia. sprawdzę teraz od kobala już nic z tego nie rozumiem. Ściągnąłem ashampoo core tuner i przyspieszyłem stalkera bo mam dwa rdzenie podmieniłem plik XR_3DA z folderu v1.0004 [WW] i nic dalej to samo przy próbie zapisu reset. A gram w solyankę już kilka dni na full detalach i wszystko ładnie chodziło a teraz taka zawiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem rozdzielczość na najmniejszą i nic bug taki sam za mało pamięci. czy jak zmienie oświetlenie i jakość tekstur czy coś takiego na mniejsze to zwolni się ram? Może to być wina nieoczyszczonego rejestru bo ja solyankę instalowałem drugi raz bo za pierwszym sidor zdechł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak zmienię oświetlenie i jakość tekstur czy coś takiego na mniejsze to zwolni się ram

to powinieneś zmienić w pierwszej kolejności...ustaw wszystko na minimum spróbuj przejść to chore miejsce. Wczoraj w ten sposób @Dopyl ominął wpadkę z tym błędem.

Rejestr można scalić w każdej chwili....puść CCleaner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak radzi malakas zmień wszystkie ustawienia na najniższe rozdzielczość też najgorszą.Mi wczoraj to też za pierwszym razem nie pomogło bo ustawiłem, niechcąco tądrugąrozdzielczość potem zmieniłem na najmniejszą i zadziałało.Potem mogłem wrócić do poprzednich ustawień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem wszystko na minimum i działa tylko że hud się zmnienia na taki badziewny. Takie wszystko kanciate w tym hudzie. Przeszedłem na wysypisko i zmieniłem na max i szło tylko jak wyszedłem z podziemi agropromu to zmowu error brak pamięci. A głupio się gra na tym minimalnych hudzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w PC wszystkie nowe sterowniki.?...Może warto sprawdzić co tam kuleje. Niestety to błąd na który nie ma raczej innego lekarstwa. Powiększ jeszcze pamięć wirtualną systemu. Nie powinieneś grać na MAX ...Soljanka to bardzo ciężki mod i potrafi ciąć na 4 GB RAM...Raczej średnie i połowa reszta suwaków. Musisz tak dobrać suwaki i resztę by dało się grać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.