Jump to content

Wyloty na pulpit przy autosave i ścinki przy zapisach


wajs94
 Share

Recommended Posts

mam taki problem od pewnego czasu przestaje mi się gra zapisywać. Gdy zapisuję i i wchodze do gry to gra się ścina i nic jej nie ruszy praiwe tak samo mam gdy przechodze do innych lokacji no. wysypisko tylko że gra nie ścina się tylko wylatuje do pulpitu. Ostatni fatal error przy przechodzeniu na wysypisko FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : _out_of_memory [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\xrDebugNew.cpp [error]Line : 359 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Out of memory. Memory request: 8192 K troche on dziwny bo przez dłuższy czas na początku było bezproblemowo.

Link to comment
Share on other sites

W pierwszej kolejności to co pisał Kobal... Jeżeli masz więcej jak 3 GB RAM dopisz do .exe programu. Możesz również spróbować zwiększyć plik pamięci wirtualnej na dysku. Plik stronicowania powinien być w jednej całości i znajdować się na Partycji systemowej.

Link to comment
Share on other sites

jeśli ja mam tylko 2 gb ramu to zwiększenie ramu w plikach coś da?

niestety nie....od 3,5 gb do góry (może też dla 3,25 GB, ale tego nie jestem pewien, można spróbować)...jeżeli masz takie wyloty to suwaki ..cienie..AA..anizotropic ..ustaw na niską wartość.
Link to comment
Share on other sites

tutek od Yurka nie zadziałał mi i musiałem kompa resetować a w logu znalazłem taką dziwną linijke której nigdy jeszcze nie miałem [error][ 8] : W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia. sprawdzę teraz od kobala już nic z tego nie rozumiem. Ściągnąłem ashampoo core tuner i przyspieszyłem stalkera bo mam dwa rdzenie podmieniłem plik XR_3DA z folderu v1.0004 [WW] i nic dalej to samo przy próbie zapisu reset. A gram w solyankę już kilka dni na full detalach i wszystko ładnie chodziło a teraz taka zawiecha.

Link to comment
Share on other sites

zmieniłem rozdzielczość na najmniejszą i nic bug taki sam za mało pamięci. czy jak zmienie oświetlenie i jakość tekstur czy coś takiego na mniejsze to zwolni się ram? Może to być wina nieoczyszczonego rejestru bo ja solyankę instalowałem drugi raz bo za pierwszym sidor zdechł.

Link to comment
Share on other sites

czy jak zmienię oświetlenie i jakość tekstur czy coś takiego na mniejsze to zwolni się ram

to powinieneś zmienić w pierwszej kolejności...ustaw wszystko na minimum spróbuj przejść to chore miejsce. Wczoraj w ten sposób @Dopyl ominął wpadkę z tym błędem.

Rejestr można scalić w każdej chwili....puść CCleaner.

Link to comment
Share on other sites

Zrób tak jak radzi malakas zmień wszystkie ustawienia na najniższe rozdzielczość też najgorszą.Mi wczoraj to też za pierwszym razem nie pomogło bo ustawiłem, niechcąco tądrugąrozdzielczość potem zmieniłem na najmniejszą i zadziałało.Potem mogłem wrócić do poprzednich ustawień

Link to comment
Share on other sites

Wziąłem wszystko na minimum i działa tylko że hud się zmnienia na taki badziewny. Takie wszystko kanciate w tym hudzie. Przeszedłem na wysypisko i zmieniłem na max i szło tylko jak wyszedłem z podziemi agropromu to zmowu error brak pamięci. A głupio się gra na tym minimalnych hudzie.

Link to comment
Share on other sites

Masz w PC wszystkie nowe sterowniki.?...Może warto sprawdzić co tam kuleje. Niestety to błąd na który nie ma raczej innego lekarstwa. Powiększ jeszcze pamięć wirtualną systemu. Nie powinieneś grać na MAX ...Soljanka to bardzo ciężki mod i potrafi ciąć na 4 GB RAM...Raczej średnie i połowa reszta suwaków. Musisz tak dobrać suwaki i resztę by dało się grać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity