Skocz do zawartości
kobal

Clear Sky Complete

Rekomendowane odpowiedzi

Clear Sky Complete

Dołączona grafika

Autor : Pavel Dolgov

Wersja : 1.1.3

Podstawka... Czyste Niebo 1.5.10

Download : http://www.moddb.com...plete/downloads

Strona domowa : http://artistpavel.b...y-complete.html

instalacja : mod posiada własny instalator poza tym modyfikacja pliku fsgame.ltx

1.Otwórz w notatniku plik fsgame.ltx

2.Zmień linijkę

$game_data$ = false| true| $fs_root$| na $game_data$ = true| true| $fs_root$|

3.Zapisz plik i graj

Opis :

Clear Sky Complete jest kolejną częścią serii modów Complete , po znanym już i cenionym STALKER Complete 2009 do Cienia Czarnobyla, mających na celu znaczną poprawę grafiki , dźwięków i atmosfery przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnych elementów fabuły. Oczywiście ta przyjemność wymaga też odpowiedniego sprzętu ale cóż , nic za darmo.

Zmiany :

- zmienione i nowe tekstury roślinności, ziemi, broni, terenu, ludzi i mutantów

- nowe szczegóły takie jak na przykład kamienie, liście, czy też tlące się drewno

- poprawione wszystkie dźwięki w grze w celu uzyskania jeszcze lepszego klimatu i atmosfery, a także poprawa jakości dźwięku

- dodane około 100 nowych utworów akustycznych jak i wokalnych

- poprawiono wiele znanych bugów powodujących wyloty na pulpit

- poprawiono błędy w dziewięciu questach, które w pewnych warunkach nie mogły być ukończone

- poprawiono wiele błędów mogących zatrzymać postęp gry, jak i powodujących przypadkową śmierć niektórych ważnych NPC

- poprawiono błędy animacji broni

- ograniczono dostępność granatów dla NPC by zapobiec tak zwanym deszczom granatów

- apteczki i bandaże leczą i powstrzymują krwawienie ale nie do końca

- prawdziwe nazwy broni

- włączono handel bronią i amunicją z NPC-ami

- zmniejszono zasięg wojskowych minigunów

- dodano możliwość przenoszenia materiałów wybuchowych

- zwiększono zasięg latarki

- dodano śpiwór

- poprawiono noktowizory

- i wiele innych drobnych poprawek

Oficjalny trailer :

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=q4IBgcPaBdQ&feature=player_detailpage

screeny można sobie pooglądać tutaj : http://www.flickr.co...99360652/detail

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam wszystkich bardzo, bardzo serdeczne, to jest mój pierwszy post na tym forum :). Na początek króciutko: we wszystkie mody z serii 'Complete' naprawdę warto zagrać (sam przeszedłem nie tak dawno oba trzy ;)), bo choć nie zmieniają linii fabularnej, to wrażenia estetyczne są niezapomniane, nie mówiąc o naprawionych niedoróbkach, zminimalizowanych ilościach wylotów itd. Rzeczywiście wymagania sprzętowe są większe od podstawki, ale kosmicznego sprzętu to nie potrzebuje. Tydzień temu zmieniłem komputer, ale w moim profilu jest jeszcze stary zestaw - na nim w 1280x1024 chodziło płynnie w detalach na max w DX9, a przecież to jest (był) komputer z 2006 roku. Podobnie zresztą chodził SHOC Complete, a jedynym minusem w obu przypadkach było niestety bardzo długie doczytywanie poziomów (2GB RAM).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja mam pytanie czysto techniczne mam Polską wersje gry z cd-action (v 1.5.10) i powyższego moda kilka razy już go instalowałem i występuj u mnie taki błąd:

Niektóre nazwy nie są wyświetlane np. już w podręcznych gratach mam zamiast śpiwora czy nawet sleeping bag mam st_sleepingbag a w opisie st_sleepingbag_descr chce wiedzieć czy da się coś z tym zrobić bo jest to dla mnie bardzo irytujące i czy tylko u mnie to występuje:<

Edytowane przez Junx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pójdzie, ale i tak będzie miał ścinki z racji "słabej" lekko mówiąc optymalizacji silnika CS chyba, że mod Complete poprawił optymalizację, ale warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa wam link itp? Ja nie mogę pobrać tego moda :(

Może ktoś ma i zarzuci na jakiś hosting?

EDIT: Wybaczcie nie było tematu :D

Edytowane przez andrzej75

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Smokehead Kopiujesz wszystkie pliki z folderu Configs/text/eng i wrzucasz do jakiegos folderu na pulpicie po czym zmieniasz nazwe ENG na POL.

jak nie zadziała to co to za problem rozpakować grę programem i poszukać plików z polskimi opisami. jak bedziesz miał problem wal prosto z mostu podrzuce Ci te pliki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Smokehead Kopiujesz wszystkie pliki z folderu Configs/text/eng i wrzucasz do jakiegos folderu na pulpicie po czym zmieniasz nazwe ENG na POL.

jak nie zadziała to co to za problem rozpakować grę programem i poszukać plików z polskimi opisami. jak bedziesz miał problem wal prosto z mostu podrzuce Ci te pliki

Dzięki kozaczek za pomoc mam nowy problem ale nie związany z tym akurat tematem cały czas kombinuję z modami a complete mod działa miodzio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi