Skocz do zawartości

Stalker cień czarnobyla problem


x21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam taki problem pożyczyłem sobie dzisiaj od kolegi grę Stalker cień Czarnobyla wszystko pięknie działa w pewnym momencie zapisałem grę wszystko pięknie na dole pisało ,że zapisało wyszedłem z gry po jakimś czasie znów wchodzę do gry następnie w wczytaj(czy coś takiego)A tam nie ma mojego zapisu jest tylko jakiś śnieżący ekranik w lewym górnym rogu tabeli zapisu . Wie ktoś co z tym z robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz własnego zapisu powinieneś mieć na liście jeszcze autosave z wejścia na daną lokację.Spróbuj go wczytać.Ogólnie jeżeli chcesz grać w Stalkera to zapisuj jak najwięcej.Na pewno ci sie przyda.W grze istnieją trzy rodzaje zapisu.Autosave -automatyczny zapis przy każdym wejściu na nowa lokację, quicksave - W dowolnym momencie gry przez wciśnięcie F6 bodajże i własny zapis którego dokonujesz w panelu gry .W dwóch pierwszych przypadkach każdy kolejny zapis nadpisuje poprzedni .Trzeci twój własny możesz i powinieneś tworzyć dowolną ilość.jeśli jeden save ci nie zaskakuje to wczytujesz poprzedni itp.Tyle teoria natomiast jakoś nie słyszałem by komuś zepsuł się save w czystym Cieniu Czarnobyla.Ta czy owak skoro nie masz zapisu to grasz od nowa tym razem tworząc sobie większą ilość save .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisz gre kilka razy i zobacz, czy masz sejwy. Jesli nie to pewnie Nie masz/masz gdzie indziej folder do zapisywania plikow gry. Znajduje sie on domyslnie w dokumentach, nie w folderze gry. Moze to tez byc przez zmiane jakiegos wpisu w configu [moze przez patcha us na wersje pl ale nie jestem w 100% pewny]. Mialem kiedys taki problem, ze po ponownym odpaleniu gry znikaly mi wszystkie zapisy i to bylo wlasnie to o czym napisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.